Володимир Бондаренко: Перелік об'єктів культурної спадщини, на які накладено мораторій на реконструкцію та ремонт, буде доповнюватися

Tool items

Київська міська рада затвердила перелік зі 119 об’єктів культурної спадщини столиці ХІХ-ХХ століття, на проведення реконструкції та капітального ремонту яких вводиться мораторій. 
 
Нагадаємо, відповідне рішення підтримали 99 депутатів на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання, яке відбулося 31 серпня. 
 
За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, цей перелік надалі буде доповнюватися, оскільки необхідно унеможливити знищення столичної культурної спадщини та створити всі умови для її захисту та охорони до моменту надання охоронного статусу цим об’єктам. 
 
«Міська влада прийняла важливе для міста рішення, оскільки важливо захистити історичні будівлі на території міста Києва, яким може загрожувати знищення або пошкодження. Протягом трьох місяців Департамент культурної спадщини КМДА має затвердити цей список і доповнити за потреби. Разом з територіальною громадою будемо наполягати на включенні цих та інших об’єктів до Державного реєстру нерухомих пам’яток України. Закликаю громаду міста надавати свої пропозиції до Київської міської ради, та максимально активно долучатися до обговорення цих питань разом з міською владою та депутатським корпусом», – зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради. 
 
Володимир Бондаренко додав, що мораторій буде діяти до повного дослідження та визначення історичної та культурної цінності цих об’єктів. Здійснення робіт на таких об’єктах повинне відбуватися тільки після громадського обговорення в порядку, який визначить Київська міська рада.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування бульвару у Печерському районі міста Києва
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції на перетині вул. Свято-Георгіївської та пров. Кучанського у Деснянському районі міста Києва (
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 27 грудня 2012 року № 75-6-00572 (458050037)
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 26 жовтня 2012 року № 75-6-00561 (638810529)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Тростянецькій, 8-б у Дарницькому районі