Володимир Бондаренко: Перелік об'єктів культурної спадщини, на які накладено мораторій на реконструкцію та ремонт, буде доповнюватися

Tool items

Київська міська рада затвердила перелік зі 119 об’єктів культурної спадщини столиці ХІХ-ХХ століття, на проведення реконструкції та капітального ремонту яких вводиться мораторій. 
 
Нагадаємо, відповідне рішення підтримали 99 депутатів на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання, яке відбулося 31 серпня. 
 
За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, цей перелік надалі буде доповнюватися, оскільки необхідно унеможливити знищення столичної культурної спадщини та створити всі умови для її захисту та охорони до моменту надання охоронного статусу цим об’єктам. 
 
«Міська влада прийняла важливе для міста рішення, оскільки важливо захистити історичні будівлі на території міста Києва, яким може загрожувати знищення або пошкодження. Протягом трьох місяців Департамент культурної спадщини КМДА має затвердити цей список і доповнити за потреби. Разом з територіальною громадою будемо наполягати на включенні цих та інших об’єктів до Державного реєстру нерухомих пам’яток України. Закликаю громаду міста надавати свої пропозиції до Київської міської ради, та максимально активно долучатися до обговорення цих питань разом з міською владою та депутатським корпусом», – зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради. 
 
Володимир Бондаренко додав, що мораторій буде діяти до повного дослідження та визначення історичної та культурної цінності цих об’єктів. Здійснення робіт на таких об’єктах повинне відбуватися тільки після громадського обговорення в порядку, який визначить Київська міська рада.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»