Володимир Бондаренко: Не зважаючи на щільний графік роботи ‒ завжди потрібно приділяти час для живого спілкування з дітьми

Tool items

У будівлі Київської міської державної адміністрації відкрито виставку «Коли ми разом», присвячену Дню батька, який відзначається в Україні та більшості країн світу у третю неділю червня.

У виставці представлено 16 фотографій та 8 історій відповідальних татусів та дідуся. У фотопроєкті взяли участь заступник міського голови ‒ секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, директор Департаменту соціальної політики Руслан Світлий, голова Дарницької районної у місті Києві державної адміністрації Ярослав Лагута, голова Святошинської районної у місті Києві державної адміністрації Сергій Павловський, начальник Служби у справах дітей та сім’ї КМДА Валерій Танцюра, керівник Київського міського центру надання допомоги учасникам АТО Георгій Кунах. 

За словами заступника міського голови ‒ секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, не зважаючи на щільний графік роботи та велику кількість супутніх справ, завжди потрібно виділяти час для живого спілкування з дітьми та спільних занять, адже саме так зароджується довіра.

«У мене є син та донька з якими я намагаюся проводити якомога більше часу, щоб сформувати спільні інтереси та у процесі поділитися досвідом й навичками. Важливо, щоб батьки підтримували дітей, допомагали пізнавати світ та соціалізуватися. Моїм батьківським обов'язком є виховання дітей так, щоб вони змогли сформувати власну чітку життєву позицію, та кожен з них став незалежною особистістю», ‒  зазначив Володимир Бондаренко. 

Організаторами виставки виступили Київська міська державна адміністрація у партнерстві з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні, у рамках Програми «ЄС за гендерну рівність: разом проти гендерних стереотипів та гендерно зумовленого насильства», що фінансується Європейським Союзом та реалізується спільно структурою «ООН Жінки» та ЮНФПА. 

Як зазначив Голова Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) Хайме Надаль, необхідно звернути увагу суспільства на важливість залучення батька до виховання та піклування про дітей, а також до рівномірного розподілу домашніх обов’язків. 

«Рівномірний розподіл обов’язків між батьками сприяє більш гармонійним стосункам та ближчому зв'язку із дітьми навіть тоді, коли вони виростуть. Але, на жаль, в Україні ми бачимо дещо іншу реальність ‒ таку, де піклування про дітей лежить на матерях, а батько часто розглядається як «добувач» та утримувач родини. Ми впевнені, що відповідальних татів в Україні має ставати більше. Надихайтеся прикладом героїв фотовиставки, піклуйтеся про дітей задля розбудови України, вільної від стереотипів та обмежень», ‒  наголосив Хайме Надаль.

Довідка. 20 червня в Україні відзначається День батька. У рамках співпраці КМДА з Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні з КМДА з 2021 року у Києві організовано віртуальний клуб «Татохаб», що сприяє поширенню культури усвідомленого батьківства, де тато й мама є рівноправними партнерами у вихованні, піклуванні та догляді за дитиною.

 

 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про оздоровлення дітей, які проживають в мікрорайоні «Пирогів» у Голосіївському районі м. Києва біля полігону по захороненню твердих побутових відходів (ТПВ) №1 та полігону по захороненню великогабаритних і будівельних відходів (ВБВ) № 6
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про схвалення участі комунального підприємства «Київпастранс» у проекті «Київська міська мобільність»
  • Про зміну найменування комунального некомерційного підприємства «Київський міський центр громадського здоров’я» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про поновлення кооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів «Кооперативна-2» договору оренди земельної ділянки від 01 березня 2005 року № 75-6-00172 (зі змінами) (320537848)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування спортивної зони на вул. Тростянецькій, 60 у Дарницькому районі міста Києва (672893922)
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 01 листопада 2017 року № 1173, укладеного між Київською міською радою та Грищенко Світланою Григорівною (354775097)
  • Про передачу громадянці Шульзі Олені Юріївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Підбірному, 12-о у Голосіївському районі міста Києва (322732836)
  • Про надання спеціалізованому водогосподарському комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київводфонд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для експлуатації та обслуговування бюветного комплексу на вул.