Володимир Бондаренко: Міжмуніципальна співпраця з Польщею в умовах російсько-української війни є зразком добросусідства

Tool items

З нагоди Дня місцевого самоврядування Польщі заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко висловив щирі слова вдячності польським колегам за надану колосальну підтримку в боротьбі з агресором та укріплення міжмуніципальної співпраці.

За словами Володимира Бондаренка, з перших днів повномасштабної російсько-української війни Київ та польські міста, зокрема Варшава, Краків, Вроцлав, Люблін, Гданськ та Познань розпочали новий етап міжмуніципальної співпраці задля спільної боротьби з військовою агресією російської федерації.

«З початку війни польські міста прихистили сотні тисяч тимчасово переселених осіб, крім цього надали колосальну гуманітарну допомогу, а також виступали на захисті проєвропейських інтересів України на міжнародному рівні. Ми сміливо можемо стверджувати, що настав новий етап міжмуніципальних українсько-польських відносин, оскільки наші західні партнери залучають максимум власних та світових ресурсів задля спільної боротьби з ворожою росією. Також наші польські колеги вже приймають ряд заходів щодо подолання наслідків військової агресії в Україні, зокрема Рада міста Кракова підтримала резолюцію «Ірпінь», яка передбачає залучення міжнародних ресурсів та фінансування з метою реалізації програми з відновлення України «українського плану Маршалла». Ми щиро вдячні за інформаційну та матеріальну підтримку. У воєнний час українці особисто переконались, що друзі пізнаються в біді, саме Польща є одним з хороших та вірних партнерів української столиці та держави загалом», – зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради.

Володимир Бондаренко додав, що російсько-українська війна увійде у трагічну світову історію, а також в пам’яті всіх українців та й світової спільноти назавжди закарбується новий етап польсько-українського партнерства, як символ добросусідства.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 66 кварталі Броварського лісництва у Деснянському районі міста Києва (448443225)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОЛВІ КО ЛТД» земельної ділянки в оренду для реконструкції, експлуатації та обслуговування автозаправної станції з об'єктами дорожнього сервісу та влаштуванням зони зелених насаджень на вул. Шевченка, 196-А у Солом'янському районі міста Києва (605193969)
  • Про передачу Приватному акціонерному товариству «Укрсвітло» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування існуючих будівель та споруд цілісного майнового комплексу на вул. Івана Виговського, 8д у Подільському районі міста Києва (515541558)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БТБ ТОРГ» земельної ділянки в оренду для реконструкції, експлуатації та обслуговування майнового комплексу під громадсько-житлову забудову (громадсько-житловий комплекс) на просп. Георгія Гонгадзе, 18-і у Подільському районі міста Києва (373986225)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АВТОМИЙКА-ЕНДОРФІН» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Білоруській, 40-Г у Шевченківському районі міста Києва (364123780)