Володимир Бондаренко: Місто не виділяло додаткових коштів на добудову Подільсько-Воскресенського мосту. Фінансування будівництва наразі не відбувається взагалі, а у бюджеті відображено кошти дорожньої субвенції з державного бюджету

Tool items

З бюджету міста Києва не виділяли додаткових коштів на добудову Подільсько-Воскресенського мосту. Фінансування будівництва наразі не здійснюється взагалі, а у змінах до бюджету Києва відображено кошти дорожньої субвенції, погоджені державою ще на початку року.

Про це зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко. 

За словами Володимира Бондаренка, у грудні 2021 року Київська міська рада затвердила бюджет Києва на 2022 рік, передбачивши кошти на будівництво Подільського мостового переходу – 1,07 млрд грн, у тому числі за рахунок дорожньої субвенції – 0,682 млрд грн – на рівні минулорічного погодженого обсягу. 

«У січні 2022 року Укравтодор погоджує Київській міській державній адміністрації розподіл коштів дорожньої субвенції, у тому числі на будівництво Подільського мостового переходу – 0,815 млрд грн. Ця сума не змінювалась ані в червні, ані у вересні 2022 року», – розповів заступник міського голови – секретар Київської міської ради.

Володимир Бондаренко зазначив, що в жовтні 2022 року Київська міська рада привела показники бюджету Києва відповідно до погоджених Укравтодором показників, відобразивши у кошторисі міста кошти на будівництво Подільського мостового переходу – 1,20 млрд грн, у тому числі за рахунок дорожньої субвенції – 0,815 млрд грн.

«Із початку 2022 року до бюджету міста Києва надійшло 0,285 млрд грн дорожньої субвенції. При цьому, 0,260 млрд грн з них – на капітальні видатки. З 24 лютого капітальні видатки за рахунок дорожньої субвенції не фінансувались. І до кінця 2022 року фінансування капітальних видатків за рахунок дорожньої субвенції не очікується. За цих умов Київська міська державна адміністрація погодила із Укравтодором перерозподіл отриманих вже 0,260 млрд грн дорожньої субвенції на поточний ремонт доріг, а не на капітальні видатки. Відповідно до статті 103-1 Бюджетного кодексу України дорожня субвенція може бути використана тільки на дороги. Інше використання на будь-які «пріоритетні цілі» заборонено, тобто буде підставою для кримінальної відповідальності», – наголосив заступник міського голови – секретар Київської міської ради.

Володимир Бондаренко додав, що заяви про виділення додаткових коштів з бюджету міста Києва не відповідають дійсності та є маніпулятивними.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 6» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕТОН» договору оренди земельної ділянки від 17 жовтня 2005 року № 79-6-00361 (зі змінами) для реконструкції, будівництва, експлуатації і обслуговування складських приміщень та електромонтажного виробництва на вул. Сумській, 3 у Голосіївському районі м. Києва (531005898)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛ ЕСТЕТ ГРУП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Максимовича Михайла, 4 у Голосіївському районі міста Києва (442444619)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МУДРА КЕПІТАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та складських будівель і споруд на просп. Повітряних сил, 64 у Солом’янському районі міста Києва (488442292)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАМК УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на вул. Янтарній, 6 у Святошинському районі міста Києва (374442691)