Володимир Бондаренко: Київський міський інформаційно просвітницький центр «Крим – це Україна» передано до сфери управління Київської міської ради

Tool items

Комунальну установу Київський міський інформаційно просвітницький центр «Крим – це Україна» передано до сфери управління Київської міської ради.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 10 червня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання. Рішення підтримали 92 депутати.

Мета роботи центру – допомога громаді українців Криму, сприяння розвитку культури корінних народів України, iнформаційно-консультативна підтримка внутрішньо переміщених осіб з Автономної Республіки Крим, які проживають у столиці. Мова йде про адаптацію людей, інтеграцію у громаду міста Києва, взаємодію з органами державної влади та органами місцевого самоврядування столиці.

Ініціатором цього проєкту рішення став заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

«Київська міська рада, як повноважний представник територіальної громади міста Києва, створює належні умови для громадян України, та сприяє зміцненню національної єдності та консолідації українського суспільства. Діяльність просвітницького центру спрямована на відродження української громади АР Крим та м. Севастополя, розвитку культури корінних народів України – кримських татар, караїм, кримчаків та національних меншин, які змушені були покинути свої домівки та переїхати до столиці. Нашим завданням є збереженням історичної та культурної спадщини корінних народів. У столиці створюють комфортне середовище, щоб забезпечити захист прав і свобод українців. Крим – це Україна», – наголосив Володимир Бондаренко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо компенсації виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян з Державного бюджету України з метою недопущення підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу пам’ятки національного значення «Будинок, в якому мешкав видатний авіаконструктор І. Сікорський з родиною» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про затвердження міської цільової програми «Запобігання та протидія домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі на 2022-2024 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо занесення об’єктів культурної спадщини міста Києва до Державного реєстру нерухомих пам’яток України
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АРМО ПЛАЗА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування частини цілісного майнового комплексу (підземного складу) у пров. Косогірному, 3-7 у Шевченківському районі міста Києва (483446397)
  • Про розірвання договорів оренди земельних ділянок від 15 грудня 2003 року № 72-6-00128 та від 29 листопада 2005 року № 72-6-00329, укладених між Київською міською радою та благодійним фондом «СОЛОМ'ЯНКА» (395195881)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮНІТ СІТІ ФІНАНС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Дорогожицькій, 4 у Шевченківському районі міста Києва (334126380)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЛІЛІЯ-МБ» договору оренди земельної ділянки від 21 липня 2006 року № 78-6-00381 (зі змінами) (648460566
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Житлобудінвест» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування господарчого блоку № 2 в літ. «В» з благоустроєм прилеглої території на вул. Ярославів Вал, 21/28 у Шевченківському районі міста Києва (537439151)