Володимир Бондаренко: Громада столиці буде залучена до прийняття важливих для міста рішень

Tool items

Робоча нарада щодо спільної діяльності Київської міської ради та проєкту Ради Європи на тему «Зміцнення громадської участі у демократичному процесі прийняття рішень» відбулась сьогодні, 25 травня, у Київраді.

У заході взяли участь заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, заступниця Голови Офісу Ради Європи в Україні Олена Литвиненко, керівник проєкту Ради Європи «Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень» Володимир Кебало. 

У ході зустрічі були обговорені питання співпраці Київської міської ради та Офісу Ради Європи в межах проєкту «Зміцнення громадської участі у демократичному процесі прийняття рішень», спільної діяльності та підтримки змін інструментів громадської участі, вдосконалення положення про електронні петиції, ухвалення та апробації Положення про громадський простір та участь жителів у його плануванні. 

Як повідомив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, у Київську міську раду прийшли люди, які готові до змін з метою зробити наше місто краще, та втілювати ініціативи територіальної громади у життя.

«Попереду багато роботи в частині удосконалення механізмів залучення громади до прийняття рішень. Це і електронні петиції, і місцеві ініціативи, і форми консультацій із киянами. Це врегулювання як механізмів, передбачених законом, так і введення нових, наприклад, CivicLab», – повідомив Володимир Бондаренко. 

Сторони домовилися про подальші кроки, які включають, серед іншого, розробку Статуту міста, запровадження інноваційних методик публічних консультацій – CivicLab та UChange, та впровадження механізму шкільного громадського бюджету в Києві. 

Водночас Олена Литвиненко підкреслила, що Офіс Ради Європи в Україні зацікавлений та налаштований на плідну роботу з Київською міською радою та довгострокову перспективу.

Представники Офісу Ради Європи закликали сприяти Київській міській раді ухвалити найближчим часом Положення про Е-петиції, та не зволікати з реформою Е-петицій.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.06.2018 № 926/4990 «Про продаж земельної ділянки або права оренди на неї на земельних торгах (аукціоні) для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу для обслуговування автомобілістів на розі Столичного шосе та вул. Лютневої у Голосіївському районі м. Києва» (597949499)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 26.02.2010 № 44/3482 «Про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та експлуатації автомийки на вулиці Крайній, земельна ділянка 1-в у Деснянському районі м. Києва» (354929451)
  • Про продаж земельної ділянки на Оболонській площі, 4 у Оболонському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ОМЕГА5» для експлуатації та обслуговування торговельного павільйону (333860350)
  • Про продаж на земельних торгах земельної ділянки (або права оренди на неї) на вул. Академіка Заболотного, 5-б у Голосіївському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування механізованого гаража (443499434)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Петропавлівській, 2-б у Подільському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ПАВІЛЬЙОН ПЕТРОПАВЛІВСЬКИЙ» для експлуатації та обслуговування будівлі громадського харчування та роздрібної торгівлі (211667647)