Володимир Бондаренко: Голокост – масштабна трагедія єврейського народу та інших національностей у світі

Tool items

Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту відзначають щороку 27 січня. Пам'ятна дата запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї ООН у 2005 році.

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, саме цього дня 1945 року було звільнено в’язнів найбільшого нацистського концтабору Аушвіц-Біркенау неподалік польського міста Освенцима.

«У роки Другої світової війни жертвами нацистської політики, спрямованої на винищення народів та груп, які нацисти вважали неповноцінними, стали 6 мільйонів євреїв. З них 1,5 мільйона були з території сучасної України. Ми маємо пам’ятати про ці жахливі часи та вчинки для того, щоб більше ніколи не допустити таких жахіть. Кожен із нас зобов’язаний боротись проти будь-яких проявів дискримінації: расової, етнічної, релігійної тощо, адже всі люди мають служити ідеалам добра, а не божевільним ідеологіям. Вічна пам’ять загиблим», – зазначив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради наголосив, що у сучасному світі місця для ксенофобії не повинно бути.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15 квітня 2022 року №4571/4612 "Про особливості перейменування об'єктів міського підпорядкування, назви яких пов'язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами), під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022
  • Про відновлення роботи автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності
  • Про деякі питання надання комунальних послуг ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» в місті Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про відмову громадянину Денисенку Денису Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі міста Києва (663450129)
  • Про надання громадянину Угринюку Тарасу Богдановичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Тепличній у Святошинському районі міста Києва (330131494)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»