Володимир Бондаренко: Голодомор – одна з найтрагічніших сторінок в історії української нації

Tool items

Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв голодоморів 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Наймасштабнішим за кількістю людських жертв став Голодомор 1932-1933 років. Саме його наразі називають геноцидом українського народу. Жертвами цього Голодомору в Україні стали щонайменше 3,9 мільйонів людей.  Цього року пам’ятний день припав на 27 листопада. 

Церемонія покладання квітів з нагоди Дня пам’яті жертв Голодомору відбулась на території Національного музею Голодомору-геноциду. У церемонії взяли участь заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко та депутати Київської міської ради. Учасники заходу вшанували пам’ять про загиблих хвилиною мовчання, поклали квіти до пам'ятного знаку жертвам Голодомору та запалили спільну «Свічку пам'яті».

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, Голодомор став масштабною національною трагедією, як ретельно спланований акт геноциду проти української нації.

«Мільйони загублених життів. Наш народ хотіли зламати, залякати, винищити. Правду про голодомори кілька десятиріч замовчували та викривляли. Проте вона жила в пам’яті тих, хто пережив цю трагедію. Ця пам’ять жива й досі, і наше завдання в тому, щоб про Голодомор знали й прийдешні покоління», – зазначив Володимир Бондаренко.

Володимир Бондаренко закликав кожного українця доєднатись до загальнонаціональної хвилини мовчання о 16:00 та запалити свічку пам’яті у своїх вікнах, як символ єдності та незламності української нації та пам’яті про жертв Голодомору.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 13 квітня 2006 року № 63-6-00357, укладеного між Київською міською радою та суб’єктом підприємницької діяльності – фізичною особою Когут Русланою Іванівною (609824795)
  • Про відмову громадянці Пікаловій Оксані Вікторівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для індивідуального гаражного будівництва на вул. Щербаківського Данила у Шевченківському районі міста Києва (201652330)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КІСТОУН ГРУП» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями, паркінгом та готельно-офісним центром на вул. Охтирській у Солом’янському
  • Про відмову громадянину Бардадиму Ігорю Ігоровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку біля будинку № 1 по вул. М. Рильського у Голосіївському районі міста Києва (310129046)
  • Про відмову громадянину Савіну Олексію Генадійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку у Печерському районі міста Києва (568101716)