Володимир Бондаренко: диплом в Університеті Грінченка цьогоріч захищатимуть 1200 випускників

Tool items

Київський університет імені Бориса Грінченка – столичний виш, який належить територіальній громаді Києва, та фінансується з бюджету міста. Тож, перш за все, цей ЗВО готує висококваліфікованих фахівців саме для столиці.

Про це повідомив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

Загалом у 2021 році дипломні роботи Університету Грінченка захищатимуть понад 1200 студентів за спеціальностями педагогічного спрямування: логопедія, фізичне виховання, музичне мистецтво, історія, українська/іноземні мови та літератури, математика тощо.

«Головним напрямком для університету є навчання майбутніх педагогів. З понад 20 спеціальностей педагогічного спрямування в університеті є дві чи не з найбільшою кількістю ліцензованих місць – початкова освіта та дошкільна освіта. Уже влітку освітній рівень бакалавр із дошкільної та початкової освіти тут отримають 224 випускники, а назвати себе магістрами з цих спеціальностей зможуть 197 фахівців», — зауважив Володимир Бондаренко.

Для повної адаптації майбутніх фахівців у Педагогічному інституті Університету Грінченка для студентів проводять наскрізну педагогічну практику у кращих за рейтингом ЗДО/ЗЗСО Києва, що дає можливість отримати своє перше робоче місце вже під час навчання, а отримавши диплом, –  відкриває перспективу кар’єрного росту. Варто зазначити, що окрім такої практики, в Інституті створено всі умови для здійснення освітнього процесу на дослідницькій основі.

«Місто багато робить для того, щоб університет випускав справжніх фахівців з сучасним баченням і якісною базою знань. Для студентів, які в майбутньому отримають диплом педагога, функціонують і Навчальна лабораторія творчої педагогіки, і Центр самопізнання та саморозвитку, і Центр інноваційних освітніх технологій», — підкреслив Володимир Бондаренко.

В освітньому процесі активно застосовуються інноваційні технології: один учень – один комп’ютер, case-study, blended learning, flipped classroom, CLIL, distance learning, cooperative learning, mobile learning. А матеріально-технічне забезпечення Інституту включає сучасну бібліотеку, аудиторію, обладнану для реалізації моделі навчання «один учень – один комп’ютер», smart-аудиторії, аудиторії з фліпчартами для проведення тренінгів тощо.

Також у Педагогічному інституті було створено Раду роботодавців, одним із ключових завдань якої є сприяння проведенню аналізу заповнення вакансій установ та організацій Києва саме тими фахівцями, які отримали диплом Університету Грінченка.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про реорганізацію комунального некомерційного підприємства «Київська міська студентська поліклініка» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про реорганізацію комунального некомерційного підприємства «Київський міський консультативно-діагностичний центр» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін до комплексної міської цільової програми «Освіта Києва. 2024-2025 роки»
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2025 - 2027 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 04.07.2024 № 1652/9618