Володимир Бондаренко: Бути в опозиції у Київській міській раді – це бути в опозиції до киян

Tool items

Бути в опозиції у Київській міській раді – це фактично бути в опозиції до киян, до їх проблем і прагнень.

Про це заявив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко в інтерв‘ю порталу «Вечірній Київ».

За його словами, депутатський корпус – це фактично модель соціуму столиці.

«У цьому середовищі потрібно знаходити певні компроміси, щоб наші спільні рішення, у першу чергу, були на користь міста та киян. І я переконаний, що абсолютно всі депутати прийшли до міської ради передусім з метою покращити життя міста. Тому саме ця ідея має об’єднувати їх. Та й самі депутати мають на перше місце ставити не свої амбіції, а інтереси своїх виборців», – наголосив Володимир Бондаренко.

Він додав, що так чи інакше політика впливає на робочі процеси в Київській міській раді.

«Існують політичні вертикалі, тому кожна з політичних сил все одно буде в той чи інший спосіб застосовувати політичну риторику у своїх меседжах до суспільства. Але ми намагаємося політичні моменти в раді мінімізувати, оскільки Київська міська рада це насамперед господарський орган, який займається питаннями життєдіяльності міста. Тому, Київрада просто не може приймати жодних політичних рішень», – підкреслив заступник міського голови.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки»
  • Про схвалення участі комунального підприємства «Київпастранс» у проекті «Київська міська мобільність»
  • Про зміну найменування комунального некомерційного підприємства «Київський міський центр громадського здоров’я» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24.09.2020 № 460/9539 «Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року №459/6510 «Про затвердження міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019 - 2021 роки»
  • Про деякі питання розробки, затвердження та реалізації містобудівної документації в місті Києві
  • Про передачу громадянину Шинкаренку Валентину Романовичу земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Вуликовій, 17 у Дарницькому районі міста Києва (418289868)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МАКСИМУМ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування житлового будинку на вул. Воскресенській, 7 у Дніпровському районі міста Києва (343922200)
  • Про відмову громадянці Шабаш Галині Антонівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для ведення індивідуального садівництва на вул. 206-тій Садовій, діл. 5 (ГО «СТ «Приозерне») у Дніпровському районі міста Києва (350148447)
  • Про присвоєння назви проїзду у Печерському районі міста Києва