Володимир Бондаренко: 5 громадян і 3 ГО отримають премії від Київради за внесок у розвиток міста

Tool items

1146

Володимир Бондаренко: 5 громадян і 3 ГО отримають премії від Київради за внесок у розвиток міста

Київська міська рада визначила лауреатів премії за розвиток місцевого самоврядування. Відповідне рішення підтримали 101 депутат. 

Відповідні премії від міської влади отримають 5 осіб і 3 громадських організації, які досягли значних результатів у вирішенні соціальних і правових проблем територіальної громади Києва.

«Диплом та матеріальну винагороду від Київради лауреати уже традиційно отримують напередодні Дня місцевого самоврядування, яке відзначають 7 грудня. На жаль, цього року, через виборчий процес та формування нового складу міськради, ми затрималися із присудженням премій. Але сьогодні ми цю прогалину виправили, і люди, які заслужили премії, отримають їх у 2020 році», - пояснив заступник міського голови – секретар Київради Володимир Бондаренко. 

5 осіб отримують премії в розмірі 300 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Для трьох молодіжних (дитячих) громадських організацій грошова винагорода становить 500 неоподаткованих мінімумів. Це до 5,1 тисяч та 8,5 тисяч гривень відповідно.

Починаючи із 2005 року, щороку до Дня місцевого самоврядування у мерії нагороджують молодь та громадські організації за внесок у розвиток міста. Подають клопотання про присудження премії райдержадміністрації до Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА) щорічно до 10 вересня.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року №459/6510 «Про затвердження міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019 - 2021 роки»
  • Про затвердження Київської міської цільової програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2020 – 2022 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про погодження призначення Усова К. Г. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про погодження призначення Прокопіва В. В. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень