Віталій Нестор: Проїзд для столичних школярів у громадському транспорті залишається безкоштовним

Tool items

У міській цільовій програмі «Турбота. Назустріч киянам» на 2019-2021 роки передбачено безкоштовний проїзд громадським транспортом для школярів. 
 
За словами депутата Київської міської ради, першого заступника голови Постійної Комісії з питань регламенту, депутатської етики та запобігання корупції Віталія Нестора, у 2018 році депутати Київської міської ради затвердили Порядок функціонування автоматизованої системи обліку проїзду в міському пасажирському транспорті. 
 
«До 31 грудня 2021 року учні можуть безкоштовно користуватися громадським транспортом на підставі паперового або електронного учнівського квитка. Електронний учнівський квиток можна замовити на вебпорталі надання електронних послуг за 51,1 грн. Депутатський корпус надалі сприятиме  збереженню безкоштовного проїзду для учнів київських шкіл», – зазначив Віталій Нестор. 
 
За його словами, на даний час здійснюється дослідна експлуатація автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті та право проїзду надається на цей час на підставі: 
– електронного квитка; 
– посвідчення чи довідки, що дає право на пільговий проїзд; 
– муніципальної карти «Картка киянина»; 
– студентського або учнівського квитка, виданого закладом освіти до 31 грудня 2022 року.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 20 січня 2022 року № 4175/4216 «Про затвердження міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022-2024 роки»
  • Про запровадження щорічного міського конкурсу «Мистецькі Горизонти»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 14 грудня 2023 року № 7531/7572 «Про бюджет міста Києва на 2024 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2024–2026 роки
  • Про передачу громадянину Пшеничному Ростиславу Івановичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва у пров. Лісостеповому - 1, буд. 15 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДОВО-ДАЧНЕ ТОВАРИСТВО «СТАДНЕ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (483279522)
  • Про включення до Переліку другого типу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 18 червня 2004 року № 63-6-00134, укладеного між Київською міською радою та фізичною особою - підприємцем Джерою Сергієм Петровичем для будівництва, експлуатації і обслуговування комплексу відпочинку (кафе з літнім майданчиком) на вул. Центральній у Дарницькому районі м. Києва (459363362)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.09.2011 № 18/6234 «Про порядок укладання мирних угод у спорах щодо майна територіальної громади міста Києва у процесі їх розгляду в судах загальної юрисдикції»
  • Про створення комунального закладу «Малий груповий будинок «Щасливе дитинство» Дарницького району м. Києва»