Віталій Нестор: Проїзд для столичних школярів у громадському транспорті залишається безкоштовним

Tool items

У міській цільовій програмі «Турбота. Назустріч киянам» на 2019-2021 роки передбачено безкоштовний проїзд громадським транспортом для школярів. 
 
За словами депутата Київської міської ради, першого заступника голови Постійної Комісії з питань регламенту, депутатської етики та запобігання корупції Віталія Нестора, у 2018 році депутати Київської міської ради затвердили Порядок функціонування автоматизованої системи обліку проїзду в міському пасажирському транспорті. 
 
«До 31 грудня 2021 року учні можуть безкоштовно користуватися громадським транспортом на підставі паперового або електронного учнівського квитка. Електронний учнівський квиток можна замовити на вебпорталі надання електронних послуг за 51,1 грн. Депутатський корпус надалі сприятиме  збереженню безкоштовного проїзду для учнів київських шкіл», – зазначив Віталій Нестор. 
 
За його словами, на даний час здійснюється дослідна експлуатація автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті та право проїзду надається на цей час на підставі: 
– електронного квитка; 
– посвідчення чи довідки, що дає право на пільговий проїзд; 
– муніципальної карти «Картка киянина»; 
– студентського або учнівського квитка, виданого закладом освіти до 31 грудня 2022 року.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про організаційні заходи щодо збереження об’єктів ХІХ-ХХ століття (історичних будівель) на території міста Києва, яким може загрожувати знищення або пошкодження
  • Про внесення змін до переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРП МЕДІА ГРУП" та ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РРП ГРУП" в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування існуючих будівель на вул. Козелецькій,24-ж у Солом'янському районі міста Києва (534539758)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛОГІСТІК-ЮА» в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури (заїзди-виїзди) на вул. Медовій у Солом’янському районі міста Києва (618753976)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛОГІСТІК-ЮА» в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів інженерної, транспортної інфраструктури (заїзди-виїзди) на перетині вул. Народного ополчення та вул. Медової у Солом’янському районі міста Києва (435397038)
  • Про організаційні питання, пов'язані з ефективним використанням та збереженням елементів благоустрою та гідротехнічних споруд Оболонської набережної
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення підвищення тарифів для населення та належного фінансування виплат субсидій на оплату житлово-комунальних послуг
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 13.05.2021 № 952/993 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік»
  • Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 11.04.2005 року № 72-6-00265 (зареєстровано в реєстрі за № 267), укладеного між Київською міською радою та Товариством з обмеженою відповідальністю «МОНАРХ» для будівництва, експлуатації та обслуговування навчально-виховного закладу по вул. Уманська, 8-12 у Солом’янському районі м. Києва
  • Про надання управлінню освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування стадіону спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 314 з поглибленим вивченням іноземної мови на вул. Княжий