Віталій Кличко зустрівся з мером Парижу, яка відвідала Київ. Мери підписали Угоду про дружбу і співробітництво між столицями України та Франції

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з мером Парижу Анн Ідальго, яка відвідала українську столицю. Київ підписав зі столицею Франції Угоду про дружбу і співробітництво. Тож відтепер Париж – партнер Києва.

«Радий вітати членів делегації та висловити вдячність меру Парижа пані Анн Ідальго за її сміливість здійснити візит підтримки до столиці України у воєнний час. Київ вдячний мерії Парижу за всю надану гуманітарну допомогу, як у Франції – українцям, які вимушено стали переселенцями, так і за допомогу Україні та столиці» , – сказав Віталій Кличко на зустрічі.

Мер Києва нагадав, що яскравим символом партнерських відносин між містами стала знакова подія, коли 22 березня 2022 року міська рада Парижу одностайно проголосувала за надання місту Києву статусу почесного громадянства. Цією відзнакою, яка вперше присуджена Парижем, і яку отримав Київ, Париж підтвердив підтримку та дружбу з українською столицею, яка сьогодні обороняється і виборює свою свободу.

«Столиця Франції Париж є важливим партнером для Києва. І столиця України прагне розвивати ефективні економічні відносини, реалізовувати спільні взаємовигідні проекти у різних сферах життєдіяльності міст. Зокрема, це стосується містобудування та транспорту, новітніх технологій, водопостачання, утилізації відходів, охорони здоров’я, освіти та культури. Та інших напрямків співпраці, що сприятимуть відбудові Києва та його зміцненню. І це важливо, що ми підписуали Угоду про встановлення дружніх відносин між нашими містами – Києвом та Парижем» , – наголосив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь