Віталій Кличко зустрівся з мером Парижа Анн Ідальго, яка вчетверте за час повномасштабної війни приїхала до Києва

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з мером Парижа Анн Ідальго, яка вже вчетверте відвідує Київ за час повномасштабної війни. Також з Анн Ідальго прибула делегація столиці Франції.

«Захоплююсь вашою сміливістю. Ми пам’ятаємо, що ваш перший візит відбувся у квітні 2022 року. Тоді наші міста підписали Угоду про дружбу і співробітництво. Важливим свідченням партнерства з боку Парижа стала знакова подія в березні 2022 року. Тоді міська рада французької столиці одностайно проголосувала за надання Києву статусу почесного громадянства. Минулого року, в День незалежності України, в центрі Парижа ми з вами відкрили Київський сквер – як символ підтримки французьким народом боротьби українців за свободу та європейські цінності. Ціную й вашу непохитну позицію щодо недопущення російських і білоруських спортсменів до участі в літніх Олімпійських іграх, які відбудуться цього року у столиці Франції», – наголосив Віталій Кличко.

Мер столиці вручив Анн Ідальго відзнаку Київського міського голови – нагрудний знак «За сприяння обороні Києва». Адже від початку повномасштабної війни мерія Парижа надсилала гуманітарну допомогу, а також генератори, інше обладнання, яке було вкрай необхідним.

Віталій Кличко подякував пані Ідальго за запрошення на Саміт мерів європейських міст, який відбудеться в Парижі у травні.

«Київ прагне розвивати з Парижем та іншими європейськими містами економічні відносини, реалізовувати спільні взаємовигідні проєкти в різних сферах. А після Перемоги нам треба буде відбудовувати Україну. І я вдячний за вашу готовність допомагати нам у цьому», – наголосив Віталій Кличко.

Мер Парижа підкреслила, що вкотре приїхала до Києва, аби запевнити українців у подальшій підтримці. Бо путін загрожує сьогодні всій Європі. І для боротьби з росією треба бути об’єднаними.

«Надання Києву статусу почесного громадянства, наше з вами постійне спілкування, регулярна допомога українській столиці і позиція мерії Парижа щодо недопущення російських і білоруських спортсменів до участі в Олімпійських іграх – це свідчення нашої підтримки українського народу в боротьбі з російським агресором», – наголосила мер Парижа Анн Ідальго.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 6» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕТОН» договору оренди земельної ділянки від 17 жовтня 2005 року № 79-6-00361 (зі змінами) для реконструкції, будівництва, експлуатації і обслуговування складських приміщень та електромонтажного виробництва на вул. Сумській, 3 у Голосіївському районі м. Києва (531005898)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛ ЕСТЕТ ГРУП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Максимовича Михайла, 4 у Голосіївському районі міста Києва (442444619)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МУДРА КЕПІТАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та складських будівель і споруд на просп. Повітряних сил, 64 у Солом’янському районі міста Києва (488442292)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАМК УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на вул. Янтарній, 6 у Святошинському районі міста Києва (374442691)