Віталій Кличко зустрівся з делегацією Метрополії Великого Парижу

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з делегацією Метрополії Великого Парижу на чолі із Президентом Метрополії Патріком Ольє. Про це Віталій Кличко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні зустрівся з делегацією Метрополії Великого Парижу на чолі із Президентом Метрополії Патріком Ольє. Подякував французьким партнерам за всебічну допомогу, яку вони надають Києву та Україні. А також за те, що піклуються про українців, які, через варварську війну, що розв’язала росія, отримали тимчасовий прихисток у Парижі. Під час бесіди підкреслив, що сьогодні для нашої країни дуже важливо, аби увесь демократичний світ підтримував Україну. І був солідарним в допомозі, щоб подолати російську навалу, яка несе руйнування та смерть», – наголосив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану