Віталій Кличко закликав депутатів Київради схвалити сьогодні рішення про створення ландшафтного заказника «Протасів Яр»

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко закликав депутатів Київради схвалити сьогодні рішення про створення ландшафтного заказника місцевого значення «Протасів Яр». Про це Віталій Кличко заявив на початку засідання Київської міської ради та повідомив у своєму Telegram-каналі.

«На початку засідання Київради я звернувся до депутатів і закликав ухвалити сьогодні рішення про створення ландшафтного заказника «Протасів Яр». Над проектом цього рішення ми працювали разом з Романом Ратушним, який боровся за збереження Протасового Яру зеленою зоною столиці. І який героїчно загинув, захищаючи Україну від навали російських варварів. Ми вшануємо ім’я Романа і доведемо, що справа його і багатьох киян була не марною. – «Протасів Яр» буде ландшафтним заказником», – підкреслив Віталій Кличко.

Він зазначив, що звернувся до депутатів з вимогою, щоб в перерві після засідання з воєнних питань зібралися земельна та екологічна комісії, які не зібралися зранку. І щоб вони підтримали правки громади.

«Питання заказника «Протасів Яр» ми повинні ухвалити сьогодні», – наголосив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутатки Київської міської ради Букало О. Ю.
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.04.2022 № 4571/4612 «Про особливості перейменування об'єктів міського підпорядкування, назви яких пов'язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами), на період дії воєнного стану в Україні»
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Берковецькій, 6 у Святошинському районі м. Києва ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕПІЦЕНТР Н» для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку (597211277)
  • Про внесення доповнень до рішення Київської міської ради від 23.03.2023 № 6263/6304 «Про деякі питання побратимської співпраці міста Києва з іноземними містами»
  • Про затвердження Міської Концепції ствердження української мови в усіх сферах суспільного життя міста Києва на 2023-2025 роки