Віталій Кличко закликав депутатів Київради підтримати рішення щодо ратифікації кредитної угоди з ЄІБ, яка дозволить місту закупити нові тролейбуси та вагони метро

Tool items

Мер столиці Віталій Кличко закликав депутатів Київради підтримати рішення щодо ратифікації кредитної угоди з Європейським інвестиційним банком, завдяки якій столиця отримає 100 мільйонів євро на придбання нових тролейбусів та вагонів метрополітену. Про це він заявив на початку засідання Київради.

«Сьогодні ми повинні ухвалити важливі рішення для подальшого розвитку нашого міста. Зокрема, проект рішення, який я подав і прошу підтримати, – щодо ратифікації кредитної угоди з Європейським інвестиційним банком. Це – найкраща фінансова угода для міста за останніх 30 років, яка дозволить столиці отримати 100 мільйонів євро на оновлення тролейбусного парку. А також – вагонного парку метрополітену. Угоду Київ підписав напряму з банком. Проект буде втілюватись містом через комунальні підприємства «Київпастранс» і «Київський метрополітен»», – сказав Віталій Кличко.

Також сьогодні депутати мають визначити перелік пільгових категорій киян, яких транспортні комунальні підприємства будуть перевозити за рахунок міського бюджету. Таких пасажирів у столиці – більше 1 мільйона, включаючи школярів.

Розгляне міська рада і кілька міських цільових програм для розвитку різних сфер життєдіяльності міста.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін до деяких рішення Київської міської ради
  • Деякі питання призначення керівників та педагогічних працівників закладів освіти в умовах воєнного стану
  • Про затвердження переліку природоохоронних заходів у місті Києві, що фінансуватимуться з Київського міського фонду охорони навколишнього природного середовища у 2022 році
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 1 кварталі Дарницького лісництва комунального підприємства «Дарницьке лісопаркове господарство» у Дарницькому районі міста Києва (463443802)
  • Про надання Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у постійне користування для обслуговування та експлуатації скверу на вул. Лісківській у Деснянському районі міста