Віталій Кличко: З полону російських окупантів звільнені два міських голови – Сновська та Берислава

Tool items

Міські голови Сновська та Берислава звільнені з полону російських окупантів. Про це мер Києва, голова Асоціації міст України Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Одразу дві гарних новини — міські голови Сновська та Берислава звільнені з полону!  Олександр Шаповалов, міський голова Берислава, що на Херсонщині, був взятий в полон російськими окупаційними військами 19 березня. Його захопили, коли він разом з волонтерами доправляв гуманітарну допомогу до Нової Каховки. Олександр Медведьов, міський голова Сновська, Чернігівщина, пробув у полоні окупантів тиждень. Його захопили 25 березня разом із сімома іншими мешканцями громади. 28 березня 4 мирних жителів звільнили, але доля мера лишалась невідомою. Тепер він, нарешті, звільнений», – повідомив Віталій Кличко.

Він зазначив, що обидва мери були захоплені орками через принципову позицію і відмову йти на співпрацю з російськими окупантами.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про продаж земельної ділянки на вул. Бориспільській, 13 у Дарницькому районі м. Києва ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ФАРМАЦЕВТИЧНА ФІРМА «ДАРНИЦЯ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (381127271)
  • Про схвалення Концепції відновлення та підвищення енергетичної стійкості міста Києва (Розподілена когенерація)
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
  • Про створення комунального підприємства «Муніципальне управління побутовими відходами» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про надання Комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки в постійне користування для цілей підрозділів 09.01-09.02, 09.04-09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території 83 кварталу Межигірського лісництва в Оболонському районі міста Києва (617684138)
  • Про здійснення запозичення до бюджету міста Києва шляхом залучення кредиту Європейського інвестиційного банку у 2024 році
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Б.В.К.» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель торгівлі на вул. Нововокзальній, 2 у Солом'янському районі міста Києва (493413383)
  • Про надання Комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки у постійне користування для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території 119 кварталу Святошинського лісництва у Святошинському районі міста Києва (354458044)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:62:068:0018, наданої в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМСТЕЙТ» для експлуатації та обслуговування виробничого комплексу на вул. Якова Гніздовського, 1 у Деснянському районі міста Києва (386394708)