Віталій Кличко виступив онлайн перед депутатами міської ради Торонто

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко, на запрошення канадських партнерів, виступив онлайн перед депутатами міської ради Торонто. Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Сьогодні виступив онлайн перед депутатами міської ради Торонто – міста-побратима Києва. Подякував за політичну підтримку, яку Канада надає Україні, за санкції проти російського агресора і надання урядом Канади зброї, щоб Україна могла оборонятися і захищати свою незалежність і свободу. Подякував меру Торонто Джону Торі за гуманітарну допомогу Києву та нашій країні. І за те, що Торонто й інші міста Канади приймають сьогодні переселенців з України», – зазначив Віталій Кличко.

Мер Києва наголосив канадським колегам, що за звірячі вбивства мирного населення, скоєні російською армією в передмістях Києва та інших містах і містечках України, Російська Федерація повинна відповісти.

«Я підкреслив, що за жахливі злочини проти людяності, які Росія скоїла в передмістях Києва, в Маріуполі, в інших містах і містечках України, РФ повинна відповісти. А демократичний світ повинен розуміти, що Україна сьогодні захищає мир і цінності не тільки своєї держави, а й усього цивілізованого світу. Я наголосив нашим партнерам на важливості припинення економічних відносин з Росією. Закликав не вести з нею жодного бізнесу. Бо Росія використовує це, вкладаючи колосальні кошти в озброєння, у війну, вбиваючи мирних українців. І сьогодні потрібно робити все, щоб негайно зупинити агресора. Найсуворіші санкції щодо Росії, озброєння та всебічна підтримка для України», – наголосив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про продаж земельної ділянки на вул. Бориспільській, 13 у Дарницькому районі м. Києва ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ФАРМАЦЕВТИЧНА ФІРМА «ДАРНИЦЯ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (381127271)
  • Про схвалення Концепції відновлення та підвищення енергетичної стійкості міста Києва (Розподілена когенерація)
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
  • Про створення комунального підприємства «Муніципальне управління побутовими відходами» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про надання Комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки в постійне користування для цілей підрозділів 09.01-09.02, 09.04-09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території 83 кварталу Межигірського лісництва в Оболонському районі міста Києва (617684138)
  • Про здійснення запозичення до бюджету міста Києва шляхом залучення кредиту Європейського інвестиційного банку у 2024 році
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Б.В.К.» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель торгівлі на вул. Нововокзальній, 2 у Солом'янському районі міста Києва (493413383)
  • Про надання Комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки у постійне користування для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території 119 кварталу Святошинського лісництва у Святошинському районі міста Києва (354458044)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:62:068:0018, наданої в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМСТЕЙТ» для експлуатації та обслуговування виробничого комплексу на вул. Якова Гніздовського, 1 у Деснянському районі міста Києва (386394708)