Віталій Кличко вручив подяки та відзнаки військовим і родинам загиблих військових

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко вручив відзнаки військовим і родинам загиблих воїнів, приурочені до Дня Захисників та Захисниць України. А саме: 6 грамот, 6 подяк військовослужбовцям і дружинам, чиї чоловіки захищають сьогодні Україну на передовій. Та 19 візднак «Честь. Слава. Держава» – членам родин загиблих киян-героїв в російсько-українській війні.

«Шановні наші воїни! Матері та дружини Героїв, які поклали свої життя за нашу незалежність та свободу! 14 жовтня наша держава відзначала День Захисника і Захисниці України. Але через терористичні атаки росії, ми не змогли відзначити наших захисників і їхні родини. Сьогодні теж була велика атака ворога на інфраструктурні об’єкти України. росія, яка підступно напала на Україну, продовжує руйнувати цивільну інфраструктуру, намагаючись залишити українців без світла, води та тепла взимку. Прагне знищити наш народ, залишити після себе випалену землю. Але наші захисники і захисниці відважно б’ються з ворогом, крок за кроком відвойовують загарбані території – наші міста та села», – сказав Віталій Кличко.

Мер Києва подякував усім українським воїнам, які не вагаючись стали на захист України. Та вшанував пам’ять полеглих захисників хвилиною мовчання.

«Ми, українці, здивували світ своєю сміливістю та рішучістю. росія хотіла нас поставити на коліна – не вийшло. Намагається залякати терором – а це викликає в нас ще більшу рішучість перемогти російську дикість і варварство. І нехай пам’ять про наших Героїв-захисників додає нам ще більше мотивації до боротьби! Та не дає опускати руки», – наголосив мер столиці.

Із 2014 року пріоритетним напрямком для міської влади була та є підтримка учасників російсько-української війни, осіб з інвалідністю внаслідок цієї війни та сімей загиблих. Київ посідає одне з перших місць по кількості ветеранів в країні. Та є прикладом для інших регіонів з програм соціального захисту громадян відповідної категорії.

До лютого 2022 року в Києві нараховувалася понад 31 тисяча ветеранів російсько-української війни. Від початку повномасштабного вторгнення росії – близько 100 тисяч учасників бойових дій. Із 2014 року полягли, захищаючи Україну від російських загарбників, 639 захисників-киян та 5 захисниць.

«Таке різке зростання кількості ветеранів та членів їх сімей вимагає нового підходу в питаннях реінтеграції та соціалізації учасників бойових дій та членів їх сімей. Тому наразі місто розробляє Концепцію реінтеграції та підтримки учасників бойових дій. Ми повинні наблизити Київ до найкращих світових стандартів з підтримки ветеранів та членів їх сімей. Зокрема, йдеться про психологічну та фізкультурно-спортивну реабілітацію ветеранів, у тому числі, з інвалідністю. А також – професійну адаптацію та працевлаштування, медичне забезпечення, цифрову трансформацію сервісів для учасників бойових дій. Ще багато роботи попереду. Але сьогодні найважливіше – це об’єднати зусилля, аби перемогти! Бо інших варіантів у нас немає! Ми не здамося і не підкоримося! Слава нашим героям! Слава Україні!» – підкреслив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування бульвару у Печерському районі міста Києва
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції на перетині вул. Свято-Георгіївської та пров. Кучанського у Деснянському районі міста Києва (
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 27 грудня 2012 року № 75-6-00572 (458050037)
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 26 жовтня 2012 року № 75-6-00561 (638810529)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Тростянецькій, 8-б у Дарницькому районі