Віталій Кличко вручив нагороди родинам загиблих киян-Захисників України

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко у столичній мерії вручив нагороди родинам загиблих киян-Захисників України. Посмертно медаллю «Честь. Слава. Держава» нагороджені 30 військовослужбовців.

«23 травня в Україні відзначатимуть День Героїв – неофіційне щорічне свято на честь воїнів – борців за волю, незалежність та соборність України. І напередодні ми зібралися, щоб згадати подвиг і відвагу Захисників нашої країни від російських варварів, які вдерлися на нашу землю. Згадати тих, хто загинув у боротьбі за волю і майбутнє українського народу. Їхні імена і пам’ять про них залишаться в історії нашої держави, за яку наші Захисники поклали своє життя. Серед загиблих є ті, кого називають «Привидами Києва», хто, без перебільшення, стали справжніми символами Повітряних сил української армії. Мужні воїни, які загинули, захищаючи Київщину та північні кордони України від навали агресора, які героїчно боронили Харківщину та Бахмут, билися на Донецькому, Луганському, Запорізькому та Миколаївському напрямках. Героїчно тримали оборону на «Азовсталі», – сказав Віталій Кличко.

Мер Києва подякував усім українським воїнам, які стали на захист України та боронять нашу державу. А пам’ять полеглих Захисників присутні на церемонії вшанували хвилиною мовчання.

«Сьогодні ми вручаємо нагороди сім’ям загиблих воїнів. Скажу чесно, це завжди – найскладніша для мене місія. Емоційно важко, бо я розумію, що жодна нагорода не полегшить біль втрати. Але ці відзнаки є свідченням нашої шани Захисникам, їхньої мужності та відваги», – наголосив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про застосування статті 50 Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 до рішення Київської міської ради від 16.05.2024 № 465/8431 «Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Бориспільській, 13 у Дарницькому районі м. Києва ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ФАРМАЦЕВТИЧНА ФІРМА «ДАРНИЦЯ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (381127271)
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 14.12.2023 № 7541/7582 «Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 25.05.2023 № 6469/6510 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24.11.2022 № 5678/5719 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІЖРЕГІОНАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЙНО-ЛІЗИНГОВА КОМПАНІЯ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на просп. Валерія Лобановського, 119 у Голосіївському районі міста
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФОРВАРД-А» земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Турівській, 29-а у Подільському районі міста Києва (зміна цільового призначення) (433396508)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС «СТАРТ» земельної ділянки в постійне користування для обслуговування та експлуатації об’єктів, що забезпечують сучасне використання велотреку в межах вулиць Богдана Хмельницького, Михайла Коцюбинського та В'ячеслава Липинського у Шевченківському районі міста Києва (зміна цільового
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000: 91:064:0030) на вул. Некрасова Віктора, 1-3 літ «А» у Подільському районі міста Києва та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:91:064:0056 (596140048)
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (662585363)