Віталій Кличко візьме участь в 36-ому Самміті НАТО у Мадриді

Tool items

Мер Києва, голова Асоціації міст України Віталій Кличко візьме участь у 36-ому самміті НАТО, який відбудеться у Мадриді 28-30 червня.

Основною темою зустрічі глав держав-членів Північноатлантичного альянсу стане ухвалення нової стратегічної концепції НАТО. Йдеться про найбільшу трансформацію колективної оборони з часів закінчення холодної війни, зі збільшенням чисельності військ, оснащення, готовністю до швидкого реагування на виклики.

Окремо розглянуть позицію щодо війни, з якою росія вдерлася до України та заходи з підтримки України альянсом.

Самміт у Мадриді погодить новий пакет допомоги Україні.

Віталій Кличко та його брат Володимир візьмуть участь у панельній дискусії «Погляд з Києва», що буде присвячена викликам, які постали перед столицею та всією Україною через російську широкомасштабну агресію. Йтиметься, зокрема, про насильство окупантів щодо цивільного населення, дезінформацію, яку поширює росія, викрадення українських зернових та енергетичний шантаж, що чинить проти світу росія. Говоритимуть і про те, як НАТО може допомогти Україні протистояти гібридним атакам.

Відбудуться під час самміту зустрічі Віталія і Володимира Кличків з представниками країн-членів альянсу, зустріч з мером Мадрида.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»