Віталій Кличко: Відсьогодні в столиці відновили рух метрополітену через Південний міст

Tool items

Відсьогодні столичний метрополітен відновив свій рух через Південний міст. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі загальнонаціонального телемарафону «Ми сильні разом».

За словами мера, столиця потроху повертається до мирного життя, відновлюючи, зокрема, і роботу громадського транспорту.

«Відсьогодні метрополітен відновив сполучення через Південний міст. Також рух метро є всіма гілками, а від яких саме і до яких станцій – можна подивитися на сайті КМДА. Зазначу, що для перевезень пасажирів метрополітен працюватиме до 19:00», – повідомив Віталій Кличко.

Він також зазначив, що підземні станції продовжують цілодобово працювати як укриття для людей.

Для автомобільного сполучення між лівим й правим берегами в Києві працюють Дарницький та Північний мости.

«На Північному мосту повністю відновлений рух в обох напрямках. Південний міст залишається відкритим тільки для громадського транспорту. Також відсьогодні відновив рух швидкісний трамвай №3 «Борщагівської» лінії – від станції «Ромена Ролана» до станції «Старовокзальна», – сказав Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про питання необхідності перейменування об’єкту міського підпорядкування міста Києва на честь Північноатлантичного альянсу
  • Про присвоєння імені скверу у Подільському районі міста Києва
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо розгляду можливості продовження виплати соціальної допомоги для внутрішньо переміщених осіб до кінця дії воєнного стану в Україні
  • Про внесення змін до Переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про звернення Київської міської ради до Міністерства культури та інформаційної політики України щодо невідкладного вжиття заходів стосовно перейменування Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського
  • Про укладення на новий строк з товариством з обмеженою відповідальністю «РИНОК-1» договору оренди земельної ділянки від 28 січня 2003 року № 62-6-00051 (зі змінами) для реконструкції приринкової площі під тимчасову автостоянку з об'єктами дорожнього сервісу (без права капітальної забудови) на вул. Електротехнічній, 4-а у Деснянському районі м
  • Про передачу громадянину Наришкову Євгенію Петровичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Травневій, 34 у Солом'янському районі міста Києва (672042799)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Якова Гніздовського, 1 (літ. XXVI) у Деснянському районі м. Києва ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ГОЛДЕН-ФАРМ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (400118797)
  • Про невідкладні заходи забезпечення сталого розвитку м. Києва
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФОРУМ ЛАГЕРХАУС» земельної ділянки в оренду для реконструкції існуючих будівель для розміщення офісних, торговельних і складських приміщень на вул. Пирогівський шлях, 34 у Голосіївському районі міста Києва (767671443)