Віталій Кличко відкрив рух новим шляхопроводом на Оболоні – вулицею Полярною через Богатирську

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко відкрив рух новим шляхопроводом на Оболоні – проїзд вулицею Полярною естакадою через Богатирську. Повністю завершити роботи на об’єкті – відкрити рух зі зʼїздами зі шляхопроводу планують до осені цього року.

«Роботи на цьому дуже важливому інфраструктурному обʼєкті розпочали в червні 2023 року. Довжина шляхопроводу – 125 метрів. Будівельники у стислі терміни встановили опори шляхопроводу. Змонтували 72 балки прогонових будов. Облаштували підземний пішохідний перехід. Тут влаштований спеціальний асфальт, який прослужить довго. Встановили сучасне освітлення. Також, як на всіх нових об’єктах, тут будуть влаштовані велодоріжки», – зазначив Віталій Кличко.

Він повідомив, що повністю завершити роботи на об’єкті – відкрити рух зі зʼїздами зі шляхопроводу – планують до осені цього року. А також зроблять ремонт підходів до транспортної розв’язки – ділянок дороги, зокрема – на вулиці Богатирській. Встановлять пандуси підземного пішохідного переходу. Облаштують на обʼєкті й нові зупинки громадського транспорту. Здійснять монтаж контактної мережі тролейбуса та благоустрій території.

«Ми робимо все можливе, аби забезпечити життєдіяльність міста та комфорт його мешканців. Оновлюємо дороги, транспортні розв’язки та мости там, де це вкрай необхідно», – наголосив Віталій Кличко.

Нагадаємо, що також тривають роботи й для сполучення Подільсько-Воскресенського мостового переходу з Троєщиною. Там будують дорогу для виїзду на вулицю Бальзака (з пересадковим пасажирським вузлом, де зійдуться трамвайне сполучення, міська електричка та автобусний маршрут). Столична влада робить все, щоб рух автотранспорту Подільсько-Воскресенським мостом повністю запустити у вересні.

Також цьогоріч у столиці поточним ремонтом відновлюють понад 25 вулиць. Загальною площею понад 334 тисяч квадратних метрів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до таблиці № 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до Порядку організації та проведення недержавних масових заходів релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру в місті Києві
  • Про скасування рішення Київської міської ради від 9 лютого 2023 року № 5977/6018 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 "Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб'єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві" (зі змінами і
  • Про поділ земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0033 на вул. Мрії, 12-Є у Шевченківському районі міста Києва і зміну цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0061 та її передачу в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ «ДІМ СЕРВІС 1» для будівництва,
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 09.02.2023 № 5935/5976 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»