Віталій Кличко в інтерв’ю Bloomberg: росія цілеспрямовано чинить геноцид проти українського народу

Tool items

Росія цілеспрямовано чинить геноцид проти українського народу. Про це в інтерв’ю агенції Bloomberg заявив мер Києва Віталій Кличко. Інтерв’ю він оприлюднив у своїх соцмережах.

«Росія не просто розв’язала безглузду війну проти України. Вона цілеспрямовано чинить геноцид проти українського народу. Світ має усвідомити це якнайшвидше. І згуртованіше підтримувати Україну, надавати нам ще більше необхідної допомоги – економічної, озброєнням. Українці вистоять та переможуть, бо борються не тільки за свою державу, але й за всі країни, за демократичні цінності й свободи на які цинічно замахнулася росія», – підкреслив Віталій Кличко в дописі до відео.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану