Віталій Кличко: У столиці протягом останнього тижня зростає кількість хворих на коронавірус

Tool items

454

У столиці протягом останнього тижня знову зростає кількість хворих на коронавірус. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив сьогодні, 4 березня, на пленарному засіданні Київської міської ради. 

«Важливою залишається боротьба з пандемією. Бо, як бачимо, протягом останнього тижня в столиці знову зростає кількість хворих на коронавірус. Збільшилося і число госпіталізованих пацієнтів. Зокрема, тих, хто перебуває у важкому стані. Місць в лікарнях у нас поки вистачає – бо місто облаштувало понад 5 тисяч ліжок для лікування хворих на COVID-19. Більш як 80 відсотків з них обладнані подачею кисню», – підкреслив Віталій Кличко.

Він зауважив, що також у столиці відкрили 71 пункт тестування в амбулаторних медзакладах столиці, де кияни, за направленням лікаря, можуть здати тест безкоштовно.

«Але нам не можна розслаблятися. Вірус підступний і мутує. Тому захист здоров’я і життя киян є пріоритетом для міської влади», – наголосив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо внесення до Конституційного Суду України конституційного подання про визнання таким, що не відповідає Конституції України пункту 1-1 частини
  • Про затвердження Концепції по ліквідації карантинних бур'янів у місті Києві
  • Про припинення повноважень депутата Київської міської ради Петрівської Л.С.
  • Про затвердження Порядку формування та затвердження списків присяжних районних судів міста Києва
  • Про затвердження Порядку обрання представників громадськості до складу поліцейських комісій територіальних органів поліції міста Києва