Віталій Кличко: Столиця залишається лідером за рівнем тестування на коронавірус

Tool items

365

Київ залишається лідером за рівнем тестування на COVID-19 в Україні. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн-брифінгу.

«Хочу зазначити, що Київ залишається лідером за рівнем тестування на COVID-19. Сьогодні цей показник у столиці – понад 660 тестів на 100 тисяч населення. Ми зробили все можливе, щоб спростити процедуру тестування», – наголосив Віталій Кличко. 

Він зазначив, що у столиці, за направленням лікаря, тест можна здати у 71 пункті тестування. Такі пункти створені в амбулаторних комунальних закладах столиці.

«Підкреслю: тест за направленням лікаря – безкоштовний! Ознайомитися з переліком пунктів тестування можна на сайті Київської міської державної адміністрації. Також медичні бригади продовжують забирати біоматеріал для тестування на COVID-19 у пацієнтів вдома. Зокрема, в інвалідів та людей похилого віку. Тільки минулого тижня медики виїжджали до майже 3 тисяч пацієнтів», - повідомив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо внесення до Конституційного Суду України конституційного подання про визнання таким, що не відповідає Конституції України пункту 1-1 частини
  • Про затвердження Концепції по ліквідації карантинних бур'янів у місті Києві
  • Про припинення повноважень депутата Київської міської ради Петрівської Л.С.
  • Про затвердження Порядку формування та затвердження списків присяжних районних судів міста Києва
  • Про затвердження Порядку обрання представників громадськості до складу поліцейських комісій територіальних органів поліції міста Києва