Віталій Кличко: Столиця робить все для забезпечення всім необхідним наших захисників, бійців тероброни та киян, яким потрібна допомога

Tool items

Столиця, в умовах воєнного стану, робить все, щоб забезпечити  необхідною допомогою киян, які її потребують. В першу чергу, були забезпечені бійці ВСУ, силових структур та територіальної оборони.

Київ створив Гуманітарний штаб, який в найкоротший термін забезпечуватиме киян, що потребують допомоги, медикаментами, продуктами харчування та предметами першої необхідності. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.

«Питання із забезпечення військових ми вирішили, тепер повинні забезпечити їх рідних і близьких, мешканців столиці, які залишились вдома або перебувають в укриттях. Саме для цього працює Гуманітарний штаб, який має досвід ефективної роботи в період першого локдауну під час пандемії коронавірусу. Забезпечувати медикаментами, продуктами, предметами першої необхідності будуть, насамперед, тих, хто цього найбільше потребує. – Одиноких людей похилого віку, інвалідів, матерів з маленькими дітьми», – сказав Віталій Кличко.

Він також зазначив, що для збору допомоги і наповнення фонду звернувся до великого та середнього бізнесу, міжнародних  організацій,  іноземних партнерів Києва та України. Бізнес вже почав допомагати, надсилають гуманітарну допомогу й міста європейських та деяких українських міст.

Штаб створив електронну платформу, через яку всі, в кого є можливість, можуть приєднатись зі своїми пропозиціями щодо підтримки міста за наступними напрямками:
– Медикаменти та ліки
– Продукти харчування
– Предмети першої необхідності
– Логістичні послуги
– Людські ресурси (волонтери)

«Я закликаю всіх, хто хоче і може надати допомогу, відгукнутися. Ми повинні захистити киян і забезпечити необхідним тих мешканців міста, які сьогодні найбільше потребують допомоги», – підкреслив Віталій Кличко.

Контакти гуманітарного штабу – на сайті мерії Києва.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕЛЕКТРОЛІНІЙНИК» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування комплексу будівель та споруд на вул. Малинській, 16 у Святошинському районі міста Києва (241958319)
  • Про надання УПРАВЛІННЮ ОСВІТИ ДНІПРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва і обслуговування будівель закладів освіти на вул. Березняківській, 26-а у Дніпровському районі міста Києва (713398018)
  • Про відмову громадянину Сороці Віктору Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Крилова у Дарницькому районі міста Києва (726666016)
  • Про відмову громадянці Литвиненко Яні Олександрівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального дачного будівництва на шосе Стратегічному у Голосіївському районі міста Києва (468018756)
  • Про відмову громадянину Сороці Віктору Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Крилова у Дарницькому районі міста Києва (657630159)