Віталій Кличко: Сьогоднішні моторошні кадри з Вінниці – свідоцтво того, що росія не зупиниться в своєму варварстві

Tool items

Сьогоднішні моторошні кадри з Вінниці – свідоцтво того, що росія не зупиниться в своєму варварстві. Відтак, цивілізований світ повинен надати Україні більше найсучаснішої та найпотужнішої зброї і запровадити нищівні санкції проти агресора. Про це мер Києва Віталій Кличко написав у своєму Telegram-каналі.

«Російські терористи з оскаженілістю продовжують чинити геноцид мирних українців. Сьогоднішні моторошні кадри з Вінниці – свідоцтво того, що росія не зупиниться в своєму варварстві, – написав мер Києва. – Тільки нищівні санкції проти агресора, жодних умиротворень! Тільки сучасна і потужна зброя для України. І єдність позиції цивілізованого світу, який не хоче бути знищений кривавими дикунами», – наголосив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутатки Київської міської ради Букало О. Ю.
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.04.2022 № 4571/4612 «Про особливості перейменування об'єктів міського підпорядкування, назви яких пов'язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами), на період дії воєнного стану в Україні»
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Берковецькій, 6 у Святошинському районі м. Києва ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕПІЦЕНТР Н» для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку (597211277)
  • Про внесення доповнень до рішення Київської міської ради від 23.03.2023 № 6263/6304 «Про деякі питання побратимської співпраці міста Києва з іноземними містами»
  • Про затвердження Міської Концепції ствердження української мови в усіх сферах суспільного життя міста Києва на 2023-2025 роки