Віталій Кличко: Сьогодні Київрада повинна розірвати договір оренди землі з посольством росії та розпочати процедуру створення Меморіалу захисників України

Tool items

Сьогодні Київрада повинна розглянути питання розірвання договору оренди землі з посольством країни-агресора – росії. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив на початку засідання Київської міської ради.

«Я думаю, тут рішення буде одностайним. Ми і договір оренди розірвемо, і звернемось до уряду щодо повернення майна «дипустанови» російських варварів до власності української держави», – підкреслив Кличко.

Також на сьогоднішньому засіданні депутати планують розірвати і договори оренди землі на Володимирському узвозі – щоб унеможливити будівництво на ньому та не допустити спотворення схилів, що входять до буферної зони Святої Софії – спадщини ЮНЕСКО.

Мер столиці підкреслив, що Київ розпочинає процедуру створення Меморіалу захисників України.

«Сьогодні Київ дасть старт розробці документації щодо створення національного військового кладовища у Биківні. За його створення відповідає держава і місце визначив уряд. Столиця ж готова всіма можливими способами сприяти створенню меморіалу наших героїв. – Раніше ми підтримали пропозицію уряду щодо створення військового кладовища на Лисі горі. Але у громадськості вона підтримки не знайшла. Тому тепер ідеться про Биківню, – підкреслив Кличко. – 8 гектарів землі в цій місцевості – у власності міста. І сьогодні ми відведемо їх і, фактично, розпочнемо процедуру організації меморіалу. Поруч – близько 90 гектарів – земля державна. Відтак, загальна площа національного меморіального кладовища захисників сягне майже 100 гектарів», – повідомив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про продаж земельної ділянки на вул. Бориспільській, 13 у Дарницькому районі м. Києва ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ФАРМАЦЕВТИЧНА ФІРМА «ДАРНИЦЯ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (381127271)
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
  • Про створення комунального підприємства «Муніципальне управління побутовими відходами» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про звернення Київської міської ради до Комплексу відпочинку «Пуща-водиця» Державного управління справами щодо відмови від права постійного користування на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:78:318:0003 на вул. Вишгородська, 150 у Оболонському районі міста Києва
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «РІЧКІВСЬКЕ» в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу з магазином та мийкою на вул. Миколи Грінченка, 18-б у Голосіївському районі міста Києва (513043329)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000:69:118:0004) для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Героїв Севастополя, 23-б у Солом’янському районі міста Києва (591940019)
  • Про передачу громадянину Рихлевському Дмитру Вікторовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Олександрівській, 35-А у Шевченківському районі міста Києва (638943994)
  • Про відмову громадянину Конченку Сергію Васильовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва (город) на вул. Лауреатській, 31 у Голосіївському районі міста Києва (655370141)
  • Про відмову громадянину Кубряку Дмитру Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на вул. Коновальця у Печерському районі міста Києва (477018291)