Віталій Кличко привітав українців з Великоднем: У це світле свято ми віримо в перемогу життя над смертю. Україна переможе і житиме вільною та успішною!

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко привітав українців зі святом Великодня. Та побажав усім перемоги, миру, добра та віри в Україну. Допис Віталій Кличко оприлюднив у своїх соціальних мережах.

«Київ – древній і сучасний, серце України – створений добром. І завжди був під захистом світлих сил! Добро всеодно переможе те нещадне зло, що прийшло в Україну!  У світле свято Великодня ми віримо в перемогу життя над смертю. Україна переможе і житиме вільною та успішною. В цей день ми шлемо підтримку всім українцям, які страждають від війни, з якою прийшла до нас росія. Та особливу вдячність захисникам України. Я бажаю всім перемоги, миру і добра. Вірте в Україну! Ми все подолаємо! Христос воскрес!» – написав Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану