Віталій Кличко привітав українців з Днем Конституції: Російські вбивці та окупанти намагаються нас сьогодні позбавити права на основні принципи, закріплені в Конституції України

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко привітав українців з Днем Конституції.  Привітання Віталій Кличко оприлюднив у своєму Telegram-каналі.

«Сьогодні важливий день для нашої державності – День Конституції України, Основного закону, який гарантує українцям право на життя, самоідентичність та самовизначення. Право на те, чого російські вбивці та окупанти намагаються нас сьогодні позбавити», – наголосив Віталій Кличко.

Він нагадав, що цінність демократії, прав та свобод людей, верховенства закону вперше було закріплено ще в Конституції Пилипа Орлика в 1710 році. Саме в той рік, коли росія починала чергову війну.

«Як і тоді, варвари прагнуть крові та чужих земель. А ми – миру, державності та свободи. І ми знову боремось за найцінніше – свою незалежність і волю. І ми переможемо! Слава Україні!» – підкреслив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»