Віталій Кличко привітав Ліну Костенко з отриманням найвищої нагороди Франції – Ордену Почесного легіону

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко привітав Ліну Костенко з отриманням найвищої нагороди Франції – Ордену Почесного легіону, який поетесі вручили в Посольстві Франції в Україні.

«Дуже радий був привітати сьогодні Ліну Василівну Костенко, яку в Посольстві Франції нагородили найвищою нагородою Франції – Орденом Почесного легіону. Для мене Ліна Василівна – уособлення духу і гідності українського народу. Людина, яка ніколи не ламалася під часи і обставини, не зраджувала свої принципи. Її творчість надихала і надихає українців боротися за свободу і ніколи не опускати рук. Це дуже важливо», – написав Віталій Кличко у своєму Telegram-каналі.

Як зауважив мер Києва, Лицарський орден, який отримала Ліна Костенко, вона присвятила українським воїнам.

«Немає часу на поразку» – це рядок Ліни Василівни. І так і є! В України немає часу на поразку. Ми повинні перемогти! Слава Україні!” – підкреслив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану