Віталій Кличко показав, як працювали столичні медики від початку широкомасштабної агресії росії

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко на своїй сторінці у Facebook опублікував відео-історію одного зі столичних лікарів-хірургів та показав, як працювали медики в Києві від початку широкомасштабної агресії росії.

«Продовжую розповідати про #ЛюдиТвогоКиєва. Про тих киян, які роблять все, аби наше місто жило, ставало кращим і комфортнішим. Зокрема, про тих, від кого залежить життя і здоров‘я, безпека і комфорт киян. Особливо – під час варварської війни, яку розв’язала росія. Сьогодні – історія про людину, від чиєї професійної і сумлінної роботи у перші місяці війни залежало життя десятків, а то й сотень киян та мешканців передмість столиці – Бучі, Гостомеля, Ірпеня, а також наших військовослужбовців, які хоробро боронили Київ від російських окупантів та мародерів. Це історія про 42-річного лікаря-хірурга, завідувача відділення малоінвазивної хірургії та ендоскопічних досліджень Київської міської лікарні №7 Владислава Гордовського», – написав Віталій Кличко.

Мер зауважив, що Владислав Гордовський, як і сотня інших працівників лікарні, півтора місяці прожив у медичному закладі. Працював якщо не за операційним столом, то в екстремальних умовах у бомбосховищі лікарні. Та був справжнім бійцем у тилу, який не залишив своє місто і його людей у найскладніший час. Рятував пацієнтів від кулевих та осколкових поранень. Робив надскладні операції. Та навіть потрапив на шпальту The New York Times.

«Міській лікарні № 7 випала нелегка місія. По-перше, вона знаходиться найближче до передмість Києва, де тривали бої. Тож усіх поранених спочатку везли в цю лікарню, де надавали невідкладну допомогу. А потім уже доправляли в інші медзаклади міста. По-друге, лікарня у перші тижні війни теж постраждала від ракетного обстрілу сусіднього будинку в Святошинському районі», – додав Віталій Кличко.

Загалом у Києві, від початку широкомасштабного вторгнення росії, всі комунальні лікарні працювали в режимі воєнного стану і надавали, як планову допомогу, так і невідкладну – пораненим цивільним киянам та військовим.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»