Віталій Кличко отримав премію в галузі прав людини та демократії, яку йому присудила Консервативна партія Норвегії

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко отримав  премію імені С’юр Лінденбракке в галузі прав людини та демократії, яку йому присудила Консервативна партія Норвегії. Кличко записав відеозвернення, що оприлюднили на урочистому зібранні партії, де оголошували про присудження премії. Про це мер Києва повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Друзі! Подякував Консервативній партії Норвегії за присудження мені премії імені С’юр Лінденбракке в галузі прав людини та демократії. І наголосив, що Україна продовжує героїчно боротися не тільки за свою землю і за свою незалежність, а й за мир, свободу і демократію в Європі», – написав Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про звернення Київської міської ради до Комплексу відпочинку «Пуща-водиця» Державного управління справами щодо відмови від права постійного користування на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:78:318:0003 на вул. Вишгородська, 150 у Оболонському районі міста Києва
  • Про зміну назви комунального підприємства «ЛІК» м. Києва» та реорганізацію шляхом приєднання комунального підприємства «МІСЬКИЙ МАГАЗИН» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про проведення перевірки належного виконання умов договорів оренди, позички та охоронних договорів укладених щодо комунального майна територіальної громади міста Києва, здійснення контролю за використанням такого майна, орендарем чи користувачем (позичальником) якого є релігійні організації (об’єднання), керівний центр (управління) яких