Віталій Кличко: Місто планує до кінця року викупити п’ятий цех заводу «Більшовик». За 112 млн гривень

Tool items

Столична влада планує до кінця цього року завершити процес викупу п’ятого цеху заводу «Більшовик». Незважаючи на зміну його власника. За рішенням суду власник заводу зобов’язаний продати місту п’ятий цех за 112 млн гривень. Цей цех необхідно знести, аби завершити будівництво розв’язки на Шулявському шляхопроводі. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в етері телеканалу «Київ».

«У першу чергу киян цікавить одне питання, пов’язане із заводом «Більшовик», – коли добудують розв’язку на Шулявському шляхопроводі? Місто має суперечку щодо 5-го цеху «Більшовика» із Фондом держмайна протягом майже двох років. Спочатку нам запропонували викупити цех за 700 мільйонів гривень – половину ціни, за яку нещодавно продали увесь завод! Ми відмовились і звернулися до суду – нагадав Віталій Кличко. – Згідно з рішенням суду, будь-який власник заводу «Більшовик» зобов’язаний продати місту Києву п’ятий цех, за ціною, встановленою експертною оцінкою, – 112 млн гривень. І ми розраховуємо, що з новим власником відповідне рішення суду буде виконане до кінця року», – додав він.

За словами мера Києва, якщо місто вирішить питання щодо п’ятого цеху до кінця цього року, то з наступного року розпочнe оформлення необхідних документів та будівництво.

«За оцінками експертів для цього потрібен рік. Тобто до кінця наступного року розв’язка може бути здана в експлуатацію. Це стверджують фахівці. Але подивимося, як далі будуть розвиватися події», – підкреслив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ДЕРЖАВНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ «КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації будівель і споруд закладу освіти на вул. Чистяківській, 24 у Святошинському районі міста Києва (343983059)
  • Про звернення Київської міської ради до голів депутатських фракцій та груп у Верховній Раді України, Президента України та Офісу Генерального прокурора щодо недопущення здійснення політичного переслідування лідера опозиції, п’ятого президента України
  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «УКРТЕЛЕКОМ» в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі опорно-підсилювальної станції військового містечка на вул. Пулюя Івана, 1В у Солом’янському районі міста Києва (334151505)
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у Голосіївському районі міста Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту у пров. Межовому, 5-А у Подільському районі міста Києва (723367419)