Віталій Кличко: Київрада внесла зміни до бюджету столиці та перерозподілила видатки, щоб спрямувати більше коштів на приорітетні для міста напрямки

Tool items

Київрада внесла зміни до бюджету столиці та схвалила рішення, що дозволить перерозподілити видатки загального і спеціального фондів та збільшити видатки на приорітетні для міста напрямки. Зокрема – на утримання та розвиток громадського транспорту, утримання доріг. Також додаткові кошти спрямують на відновлення об’єктів столиці, пошкоджених внаслідок агресії росії та на ремонт укриттів. Збільшили депутати і розмір резервного фонду та передбачили кошти на зміцнення обороноздатності міста. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.

Так, за рахунок розподілу залишку бюджетних коштів на початок року, збільшили видаткову частину бюджету столиці на: утримання вулично-шляхової мережі – у сумі 248 млн грн; утримання та розвиток автотранспорту – 22 млн грн; утримання та розвиток наземного електротранспорту – 43 млн грн; утримання та розвиток метрополітену – у сумі 75 млн грн.

«На збільшення резервного фонду місцевого бюджету ми спрямувати 300 мільйонів гривень. Також передбачені й кошти на виконання заходів міської цільової програми «Захисник Києва» у сумі 139 мільйонів. На капітальний ремонт найпростіших укриттів та захисних споруд цивільного захисту закладів загальної середньої освіти – 27 мільйонів гривень.Також в ухваленому рішенні, зокрема, йдеться про перерозподіл бюджетних призначень на відновлення об’єктів столиці, пошкоджених внаслідок агресії росії. – У сумі 218 мільйонів гривень», – повідомив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про створення комунального ліцею «Маріупольський ліцей міста Києва»
  • Про перейменування вулиці Московської у Печерському районі міста Києва
  • Про внесення змін до Положення про звання «Почесний громадянин міста Києва» Додатку 1 до рішення Київської міської ради «Про встановлення звання «Почесний громадянин міста Києва» та заохочувальних відзнак Київського міського голови від 01.06.2000 № 141/862 зі змінами та доповненнями
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТОЛИЧНА ПРОЕКТНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ» земельної ділянки в оренду для влаштування об’єкту інженерно-транспортної інфраструктури (заїзду та виїзду) на вул. Академіка Туполєва у Шевченківському районі міста Києва (481399249)
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (433533002)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг в межах кварталів 40, 44 Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (324477370)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 6 кварталі Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (553444662)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг на Бориспільському шосе, 25 км, в межах кварталу 43 Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (646624444)