Віталій Кличко: Київрада внесла зміни до бюджету столиці та перерозподілила видатки, щоб спрямувати більше коштів на приорітетні для міста напрямки

Tool items

Київрада внесла зміни до бюджету столиці та схвалила рішення, що дозволить перерозподілити видатки загального і спеціального фондів та збільшити видатки на приорітетні для міста напрямки. Зокрема – на утримання та розвиток громадського транспорту, утримання доріг. Також додаткові кошти спрямують на відновлення об’єктів столиці, пошкоджених внаслідок агресії росії та на ремонт укриттів. Збільшили депутати і розмір резервного фонду та передбачили кошти на зміцнення обороноздатності міста. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.

Так, за рахунок розподілу залишку бюджетних коштів на початок року, збільшили видаткову частину бюджету столиці на: утримання вулично-шляхової мережі – у сумі 248 млн грн; утримання та розвиток автотранспорту – 22 млн грн; утримання та розвиток наземного електротранспорту – 43 млн грн; утримання та розвиток метрополітену – у сумі 75 млн грн.

«На збільшення резервного фонду місцевого бюджету ми спрямувати 300 мільйонів гривень. Також передбачені й кошти на виконання заходів міської цільової програми «Захисник Києва» у сумі 139 мільйонів. На капітальний ремонт найпростіших укриттів та захисних споруд цивільного захисту закладів загальної середньої освіти – 27 мільйонів гривень.Також в ухваленому рішенні, зокрема, йдеться про перерозподіл бюджетних призначень на відновлення об’єктів столиці, пошкоджених внаслідок агресії росії. – У сумі 218 мільйонів гривень», – повідомив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану