Віталій Кличко: Київрада сьогодні планує виділити ще близько 600 мільйонів гривень на підтримку військових

Tool items

Сьогодні Київрада має виділити ще близько 600 мільйонів гривень на підтримку українських Захисників і Захисниць. А також ухвалити Рамкову стратегію відновлення Києва, розроблену експертами міжнародної компанії «PricewaterhouseCoopers» за підтримки уряду Великобританії. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив на початку засідання Київради.

«Сьогодні ми маємо ухвалити зміни до бюджету цього року, де зокрема в межах передбачених бюджетних коштів (нагадаю, майже 7 млрд гривень на цей рік) виділимо ще близько 600 мільйонів на підтримку наших Захисників та Захисниць – Збройних Сил України. Деякі зміни стосуватимуться і фінансування міських цільових програм», – зазначив Віталій Кличко.

Також депутати Київради мають розглянути і ухвалити Рамкову стратегію відновлення міста Києва, розроблену експертами міжнародної компанії «PricewaterhouseCoopers» за підтримки уряду Великобританії.

У сесійній залі присутній директор із розвитку програм посольства Великобританії та Північної Ірландії в Україні Стеффан Коссофф.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про продаж земельної ділянки на вул. Бориспільській, 13 у Дарницькому районі м. Києва ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ФАРМАЦЕВТИЧНА ФІРМА «ДАРНИЦЯ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (381127271)
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
  • Про створення комунального підприємства «Муніципальне управління побутовими відходами» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про звернення Київської міської ради до Комплексу відпочинку «Пуща-водиця» Державного управління справами щодо відмови від права постійного користування на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:78:318:0003 на вул. Вишгородська, 150 у Оболонському районі міста Києва
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГЛОБАЛ ФАЙНЕНШАЛ ХОЛДІНГС" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов'язаною з отриманням прибутку на Дніпровській набережній, 7 у Дніпровському районі міста Києва
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель 395364658
  • Про застосування статті 50 Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 до рішення Київської міської ради від 16.05.2024 № 465/8431 «Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «РІЧКІВСЬКЕ» в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу з магазином та мийкою на вул. Миколи Грінченка, 18-б у Голосіївському районі міста Києва (513043329)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000:69:118:0004) для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Героїв Севастополя, 23-б у Солом’янському районі міста Києва (591940019)