Віталій Кличко: Київрада схвалила зміни до бюджету столиці на 2021 рік

Tool items

473

Депутати Київської міської ради схвалили зміни до бюджету столиці на 2021 рік та Програми економічного та соціального розвитку міста на 2021-2023 роки.

Так, видаткову частину бюджету міста збільшили майже на 10 млрд гривень – з майже 57,8 млрд грн до 67,1 млрд грн. Дохідна частина бюджету становитиме 60,7 млрд грн (становила майже 60,5 млрд грн).

Залучити додаткові кошти планують, зокрема, за рахунок запозичень – це майже 5,5 млрд грн та надходжень за рахунок продажу землі – 338 млн грн.

Так, на сферу освіти депутати виділили додаткових 748 млн грн. І тепер загальні видатки становлять 25,4 млрд грн.

На охорону здоров'я – 790,5 млн грн. Видатки на цю сферу в 2021 році становитимуть 6,5 млрд грн.

Видатки на транспорт та дорожнє господарство збільшили на 5,5 млрд грн, і вони становитимуть 14,2 млрд грн.

На ЖКГ фінансування збільшили на 1,5 млрд грн, і тепер його загальна сума буде 5,3 млрд грн.

На соціальний захист киян видатки збільшили майже на 262 млн грн (становитиме 5,3 млрд грн).

На сферу культури видаткова частина зросла на 261 млн грн – до 1,8 млрд грн.

На фізичну культуру і спорт видатки зросли майже на 123 млн грн – до майже 1,4 млрд грн.

«Я вдячний депутатам за те, що ми оперативно схвалили зміни до фінансового документу столиці та змогли збільшити видатки на важливі для розвитку міста галузі та на підтримку, в першу чергу, тих фахівців, від кого сьогодні залежить здоров'я і життя людей. Від кого залежить навчання наших дітей. Та тих, хто працює на життєзабезпечення нашого міста і комфорт його мешканців. Ідеться і про збільшення зарплатні столичним освітянам. І про збільшення доплат київським медикам, що працюють у виїзних бригадах, на швидких, які щодня рятують життя хворих на коронавірус. А також ідеться про кошти на зарплати столичним транспортникам, на оновлення житлово-комунальної інфраструктури. Кошти на ремонт та закупівлю ліфтів у столичні будинки і на програму співфінансування тепломодернізації будинків 70/30. А також – кошти на оновлення міських парків та скверів, дитячих та спортивних майданчиків», – підкреслив мер Києва Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31 січня 2019 року № 8/6664 «Про затвердження Порядку використання Київською міською радою Колонної зали та конференц-зали для проведення заходів»
  • Про внесення змін та доповнень до Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21 вересня 2017 року № 46/3053
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про реорганізацію закладів з надання психіатричної допомоги, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про надання ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ «ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд на вул. Святошинській, 27 у Святошинському районі міста Києва (647114166)
  • Про відмову громадянці Білас Мирославі Юріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Бобринецькій, 115 у Деснянському районі міста Києва (330172928)
  • Про відмову приватному акціонерному товариству «Нові Інжинірингові Технології» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови на вул. Алли Тарасової, 5 у Шевченківському районі міста Києва (702707018)
  • Про приватизацію громадянами Ніколаєвою Світланою Леонідівною, Марудою Катериною Валеріївною, Марудою Микитою Сергійовичем, Троценко Оленою Валеріївною, Троценком Данилом Юрійовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Панорамній, 12 у Голосіївському районі міста Києва (
  • Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Києва автомобільних доріг в мікрорайоні «Жуляни» у Солом’янському районі м. Києва