Віталій Кличко: Київрада схвалила зміни до бюджету столиці на 2021 рік

Tool items

Депутати Київської міської ради схвалили зміни до бюджету столиці на 2021 рік та Програми економічного та соціального розвитку міста на 2021-2023 роки.

Так, видаткову частину бюджету міста збільшили майже на 10 млрд гривень – з майже 57,8 млрд грн до 67,1 млрд грн. Дохідна частина бюджету становитиме 60,7 млрд грн (становила майже 60,5 млрд грн).

Залучити додаткові кошти планують, зокрема, за рахунок запозичень – це майже 5,5 млрд грн та надходжень за рахунок продажу землі – 338 млн грн.

Так, на сферу освіти депутати виділили додаткових 748 млн грн. І тепер загальні видатки становлять 25,4 млрд грн.

На охорону здоров'я – 790,5 млн грн. Видатки на цю сферу в 2021 році становитимуть 6,5 млрд грн.

Видатки на транспорт та дорожнє господарство збільшили на 5,5 млрд грн, і вони становитимуть 14,2 млрд грн.

На ЖКГ фінансування збільшили на 1,5 млрд грн, і тепер його загальна сума буде 5,3 млрд грн.

На соціальний захист киян видатки збільшили майже на 262 млн грн (становитиме 5,3 млрд грн).

На сферу культури видаткова частина зросла на 261 млн грн – до 1,8 млрд грн.

На фізичну культуру і спорт видатки зросли майже на 123 млн грн – до майже 1,4 млрд грн.

«Я вдячний депутатам за те, що ми оперативно схвалили зміни до фінансового документу столиці та змогли збільшити видатки на важливі для розвитку міста галузі та на підтримку, в першу чергу, тих фахівців, від кого сьогодні залежить здоров'я і життя людей. Від кого залежить навчання наших дітей. Та тих, хто працює на життєзабезпечення нашого міста і комфорт його мешканців. Ідеться і про збільшення зарплатні столичним освітянам. І про збільшення доплат київським медикам, що працюють у виїзних бригадах, на швидких, які щодня рятують життя хворих на коронавірус. А також ідеться про кошти на зарплати столичним транспортникам, на оновлення житлово-комунальної інфраструктури. Кошти на ремонт та закупівлю ліфтів у столичні будинки і на програму співфінансування тепломодернізації будинків 70/30. А також – кошти на оновлення міських парків та скверів, дитячих та спортивних майданчиків», – підкреслив мер Києва Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про затвердження плану роботи Київської міської ради на 2023 рік
  • Про реорганізацію Комунального некомерційного підприємства «Міський медичний центр проблем слуху та мовлення «СУВАГ» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про перейменування провулку Лермонтова 5-й у Дарницькому районі міста Києва
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про внесення змін та доповнень до рішення Київської міської ради від 4 листопада 2021 року №3135/3176 «Про Регламент Київської міської ради» (із змінами і доповненнями)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо розгляду пропозиції до законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо узгодження законодавства у сфері оренди та приватизації державного та комунального майна»
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (518453267)