Віталій Кличко: Київрада має ухвалити рішення, що вдосконалять систему управління районами столиці та дозволять зберегти самоврядування в місті

Tool items

Київрада сьогодні повинна розглянути питання і ухвалити рішення, що вдосконалять систему управління районами столиці та дозволять зберегти самоврядування в місті. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив на початку засідання Київської міської ради.

«Сьогодні в нас на порядку денному – важливі питання для збереження та розвитку самоврядування в столиці, ефективного муніципального управління. Зокрема, ми повинні розглянути три проекти рішень, які вдосконалять систему управління районами. Перше – про створення робочої групи, яка до кінця березня напрацює повноваження майбутніх районних рад. І вибори депутатів цих рад мають відбутися 30 жовтня цього року. Друге – встановити, що на перехідний період – до виборів, самоврядні повноваження в районах будуть виконувати структурні підрозділи міського виконавчого органу. Представляючи інтереси киян і втілюючи рішення, що ухвалює Київрада, обрана мешканцями столиці. Третє – ми повинні створити такі підрозділи. Це – модель, притаманна більшості обласних центрів України, де є райони. Це модель – законна і конституційна», – підкреслив Віталій Кличко.

Мер Києва наголосив, що сьогодні йдеться про збереження реального та ефективного місцевого самоврядування у столиці. Щоб на рішення задля розвитку міста і їх втілення впливали кияни, а не поставлені в тих чи інших політичних інтересах чиновники, які перед мешканцями міста не несуть жодної відповідальності.

«Сьогодні на владу столиці, на місцеве самоврядування триває атака. Безпідставні звинувачення, обшуки, шиті білими нитками кримінальні справи, підозри моїм заступникам. Все робиться для дестабілізації системи управління в Києві. Щоб запровадити вертикаль влади і дискредитувати та знищити місцеве самоврядування», – сказав Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування комунального некомерційного підприємства «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування зелених насаджень загального користування на вул. Теремківській, 2-а-6 у Голосіївському районі міста Києва (373941376)
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» земельних ділянок у постійне користування для облаштування, експлуатації та обслуговування зелених насаджень (парку відпочинку) між просп. Миколи Бажана та вул. Срібнокільською навколо озера Срібний Кіл у Дарницькому
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 07 грудня 2023 року № 7513/7554 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2024–2025 роки»
  • Про надання згоди комунальному підприємству «Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт» на знесення та списання підпірної стінки № 4 Протасів Яр за адресою: вул. Докучаєвська, 25 у Солом’янському районі міста Києва