Віталій Кличко: Київ та Гамбург підписали угоду про стратегічне партнерство та домовилися про підтримку в кризові часи

Tool items

Київ та Гамбург стали стратегічними партнерами та домовилися про підтримку в кризові часи. Відповідну угоду між містами сьогодні підписали мер Києва Віталій Кличко та мер Гамбургу Петер Ченчер. Зокрема, угода передбачає надання Гамбургом допомоги для відбудови Києва.

«Сьогодні з першим мером Вільного та Ганзейського міста Гамбург Петером Ченчером  ми підписали «Угоду заради солідарності та майбутнього». Йдеться про ефективну співпрацю між нашими містам і, насамперед, надання Гамбургом допомоги для відбудови Києва. – Для цього будуть визначені конкретні проекти. А також Гамбург посилить зусилля щодо надання гуманітарної допомоги Україні та окремо зосередиться на особливих потребах Києва, – написав Кличко в своєму Telegram-каналі. – Ця угода є важливою для Києва. І я вдячний Гамбургу, особливому місту для мене, за чергове підтвердження дружби, підтримки і готовності допомогти Києву та Україні. Це для нас дуже важливо. Допомога нам потрібна терміново. Бо українці сьогодні героїчно борються за свою державу, свою волю, за мир в усій Європі», – додав мер Києва.

Перший мер Вільного та Ганзейського міста Гамбург Петер Ченчер підкреслив, що угода свідчить проте, що мешканці Гамбурга засуджують напад Росії на Україну та виявляють солідарність з Україною.

«Київ як столиця має особливе значення у боротьбі з російською агресією, а також – у боротьбі за мир і свободу в Європі. Через прямі зв’язки з мером Києва Віталієм Кличком ми можемо цілеспрямовано допомагати та гнучко реагувати на нагальні проблеми. Я звертаюсь до підприємств Гамбурга, а також усіх мешканців нашого міста, підтримати народ України і допомогти йому!» – підкреслив Петер Ченчер.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану