Віталій Кличко: Київ продовжить підтримувати медиків, освітян, працівників комунальних підприємств та оновлювати міську інфраструктуру

Tool items

Видатки столичного бюджету збільшили майже на 10 млрд гривень. Ці кошти підуть на підтримку медиків, освітян, працівників комунальних підприємств та оновлення міської інфраструктури. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

«Хочу наголосити, що Київ продовжує підтримувати столичних медиків, освітян, працівників комунальних підприємств. Продовжує оновлювати міську інфраструктуру. Тому вчора, на сесії Київради ми – абсолютною більшістю голосів – ухвалили зміни до бюджету столиці та Програми економічного та соціального розвитку. Таке рішення підтримали депутати всіх фракцій Київради. Видатки бюджету міста збільшили майже на 10 млрд гривень», – повідомив Віталій Кличко.

Так, на сферу освіти депутати виділили додатково майже 750 мільйонів. Ці кошти підуть, зокрема, на збільшення зарплатні столичним освітянам. 

На охорону здоров'я додали 790,5 млн грн. Ідеться, зокрема, про збільшення доплат київським медикам, що працюють у виїзних бригадах, на швидких, які щодня рятують життя хворих на коронавірус.  

Також збільшили видатки на транспорт та дорожнє господарство – на 5,5 млрд грн. Це гроші і на будівництво метро, шляхопроводів, на оновлення інфраструктури міста.

Збільшили і фінансування житлово-комунальної сфери на 1,5 млрд грн. Ці кошти дозволять розширити програму тепло-модернізації столичних будинків 70/30. Щоб ремонтувати та купувати нові ліфти. Оновлювати парки, дитячі та спортивні майданчики в місті.

Збільшили фінансування і сфер соціального захисту, культури, спорту. 

«Сьогодні ми робимо все, щоб втримати ситуацію – і епідеміологічну, й економічну. Пандемія спричинила кризу, яку світ долатиме ще довго. Але необхідно, в першу чергу, підтримувати тих, від кого сьогодні залежить здоров'я і життя людей, від кого залежить навчання наших дітей. Та тих, хто працює на життєзабезпечення нашого міста і комфорт його мешканців. І ми це робимо», – наголосив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВПАССЕРВІС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автостанційних послуг на вул. Нижній Вал, 15А у Подільському районі міста Києва (313985025)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо уточнення визначень правового режиму воєнного стану
  • Про організаційно-правові заходи щодо усунення дублюючих найменувань вулиць та провулків із публічного простору міста Києва
  • Про окремі питання відомостей, що становлять службову інформацію у Київській міській раді на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 02 жовтня 2018 року № 1583/5647 «Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва цілісних майнових комплексів закладів фахової передвищої освіти»