Віталій Кличко: Київ продовжить підтримувати медиків, освітян, працівників комунальних підприємств та оновлювати міську інфраструктуру

Tool items

Видатки столичного бюджету збільшили майже на 10 млрд гривень. Ці кошти підуть на підтримку медиків, освітян, працівників комунальних підприємств та оновлення міської інфраструктури. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.

«Хочу наголосити, що Київ продовжує підтримувати столичних медиків, освітян, працівників комунальних підприємств. Продовжує оновлювати міську інфраструктуру. Тому вчора, на сесії Київради ми – абсолютною більшістю голосів – ухвалили зміни до бюджету столиці та Програми економічного та соціального розвитку. Таке рішення підтримали депутати всіх фракцій Київради. Видатки бюджету міста збільшили майже на 10 млрд гривень», – повідомив Віталій Кличко.

Так, на сферу освіти депутати виділили додатково майже 750 мільйонів. Ці кошти підуть, зокрема, на збільшення зарплатні столичним освітянам. 

На охорону здоров'я додали 790,5 млн грн. Ідеться, зокрема, про збільшення доплат київським медикам, що працюють у виїзних бригадах, на швидких, які щодня рятують життя хворих на коронавірус.  

Також збільшили видатки на транспорт та дорожнє господарство – на 5,5 млрд грн. Це гроші і на будівництво метро, шляхопроводів, на оновлення інфраструктури міста.

Збільшили і фінансування житлово-комунальної сфери на 1,5 млрд грн. Ці кошти дозволять розширити програму тепло-модернізації столичних будинків 70/30. Щоб ремонтувати та купувати нові ліфти. Оновлювати парки, дитячі та спортивні майданчики в місті.

Збільшили фінансування і сфер соціального захисту, культури, спорту. 

«Сьогодні ми робимо все, щоб втримати ситуацію – і епідеміологічну, й економічну. Пандемія спричинила кризу, яку світ долатиме ще довго. Але необхідно, в першу чергу, підтримувати тих, від кого сьогодні залежить здоров'я і життя людей, від кого залежить навчання наших дітей. Та тих, хто працює на життєзабезпечення нашого міста і комфорт його мешканців. І ми це робимо», – наголосив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ДЕРЖАВНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ «КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації будівель і споруд закладу освіти на вул. Чистяківській, 24 у Святошинському районі міста Києва (343983059)
  • Про звернення Київської міської ради до голів депутатських фракцій та груп у Верховній Раді України, Президента України та Офісу Генерального прокурора щодо недопущення здійснення політичного переслідування лідера опозиції, п’ятого президента України
  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «УКРТЕЛЕКОМ» в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі опорно-підсилювальної станції військового містечка на вул. Пулюя Івана, 1В у Солом’янському районі міста Києва (334151505)
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у Голосіївському районі міста Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту у пров. Межовому, 5-А у Подільському районі міста Києва (723367419)