Віталій Кличко: Київ евакуйовує дітей-сиріт, дітей з інвалідністю та дітей зі столичних будинків сімейного типу

Tool items

Київ евакуйовує дітей-сиріт, дітей з інвалідністю та дітей зі столичних будинків сімейного типу. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко у своєму відеозверненні.

«На сьогодні, майже усі діти зі столичних дитячих будинків сімейного типу перебувають у безпеці за містом. Два дні тому до Польщі евакуювали 50 вихованців з п’яти будинків сімейного типу, разом з батьками-вихователями. Київ, за сприяння Центру «Спасемо Україну» також вивіз до Польщі 176 дітей з інвалідністю з міських дитячих будинків-інтернатів. І вчора до Німеччини відправили понад 90 дітей-сиріт», – сказав Віталій Кличко.

Мер Києва запевнив, що всім соціально-незахищеним киянам виплачена допомога, передбачена їм державою та містом, яку вони регулярно отримували. Продовжує працювати гуманітарний штаб Києва. Всі контакти – на сайті міської влади.

«Ми зосереджені, ми працюємо. Дякую всім за допомогу і відданість справі захисту Києва. Дякую киянам за витримку і взаємодопомогу! З нами наші захисники – Збройні Сили, поліція, тероборона. Місто живе і працює! І ми його будемо захищати! Разом вистоїмо! Слава Україні!», – наголосив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕЛЕКТРОЛІНІЙНИК» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування комплексу будівель та споруд на вул. Малинській, 16 у Святошинському районі міста Києва (241958319)
  • Про надання УПРАВЛІННЮ ОСВІТИ ДНІПРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва і обслуговування будівель закладів освіти на вул. Березняківській, 26-а у Дніпровському районі міста Києва (713398018)
  • Про відмову громадянину Сороці Віктору Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Крилова у Дарницькому районі міста Києва (726666016)
  • Про відмову громадянці Литвиненко Яні Олександрівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального дачного будівництва на шосе Стратегічному у Голосіївському районі міста Києва (468018756)
  • Про відмову громадянину Сороці Віктору Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Крилова у Дарницькому районі міста Києва (657630159)