Віталій Кличко: Київ евакуйовує дітей-сиріт, дітей з інвалідністю та дітей зі столичних будинків сімейного типу

Tool items

Київ евакуйовує дітей-сиріт, дітей з інвалідністю та дітей зі столичних будинків сімейного типу. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко у своєму відеозверненні.

«На сьогодні, майже усі діти зі столичних дитячих будинків сімейного типу перебувають у безпеці за містом. Два дні тому до Польщі евакуювали 50 вихованців з п’яти будинків сімейного типу, разом з батьками-вихователями. Київ, за сприяння Центру «Спасемо Україну» також вивіз до Польщі 176 дітей з інвалідністю з міських дитячих будинків-інтернатів. І вчора до Німеччини відправили понад 90 дітей-сиріт», – сказав Віталій Кличко.

Мер Києва запевнив, що всім соціально-незахищеним киянам виплачена допомога, передбачена їм державою та містом, яку вони регулярно отримували. Продовжує працювати гуманітарний штаб Києва. Всі контакти – на сайті міської влади.

«Ми зосереджені, ми працюємо. Дякую всім за допомогу і відданість справі захисту Києва. Дякую киянам за витримку і взаємодопомогу! З нами наші захисники – Збройні Сили, поліція, тероборона. Місто живе і працює! І ми його будемо захищати! Разом вистоїмо! Слава Україні!», – наголосив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про питання оплати праці працівникам закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва в умовах воєнного стану
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної організації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Муніципальна охорона»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021–2025 роки»
  • Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їх сімей, членам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України
  • Про організаційні питання, пов'язані з ефективним використанням та збереженням доріг Солом’янського району міста Києва
  • Про надання управлінню освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації згоди на списання майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про поновлення фізичній особі-підприємцю Філімонову Олександру Віталійовичу договору оренди земельної ділянки від 10 грудня 2012 року № 66-6-00617 (320511014)
  • Про надання Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «ОБОЛОНСЬКА 7'Я» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирного будинку та прибудинкової території на набережній Оболонській, 7 в Оболонському районі міста Києва (783333397)
  • Про передачу Товариству з обмеженою відповідальністю «ДОЛЯ І КО. ЛТД» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель і споруд виробничо-технологічної бази на вул. Любомирській, 3А у Голосіївському районі міста Києва (314483092)