Віталій Кличко ініціює і підписав проект рішення про перейменування колишнього скверу дружби між Києвом та Москвою на Сквер Героїв Маріуполя

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко ініціює перейменування колишнього скверу дружби між Києвом та Москвою на Сквер Героїв Маріуполя. Відповідний проект рішення Кличко підписав сьогодні під час акції з висадження дерев та кущів на території цього свекру у Голосіївському районі столиці.

«Минає 50-й день широкомасштабного вторгнення російських військ в Україну, які чинять страшні злочини проти людяності, чинять геноцид українського народу. Українці героїчно боронять свою землю. Країна живе у стані війни. Обороняється і працює на всіх фронтах. Київ не припиняє роботу, щоб відновити пошкоджені внаслідок обстрілів будинки й інфраструктуру. Сьогодні – в День довкілля в місті відбуваються толоки в різних районах столиці. Комунальні служби та самі кияни впорядковують свої двори, парки та сквери в своїх районах. Сьогодні в зелених зонах міста висадили 500 дерев та понад тисячу кущів», – наголосив Кличко.

Сквер на вулиці Якубовського на Теремках, кілька років тому відремонтували. А сьогодні там висадили дерева й кущі – калину та черемшину.

«Раніше ця зелена зона мала неофіційну назву сквер споріднених міст на честь дружби Києва та Москви. В центрі скверу стояв відповідний пам’ятний знак. У липні 2021 року Київрада ухвалила рішення про його демонтаж. 1 вересня знак демонтували, – зазначив мер. – Зараз ми тут наводимо лад, висаджуємо дерева й кущі. І скверу потрібна нова назва. Я ініціюю, щоб Київрада, ухвалила рішення, аби цей сквер носив офіційну назву – Сквер Героїв Маріуполя. І сьогодні підписав відповідний проект рішення, який Київрада має розглянути на найближчому засіданні», – заявив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»