Віталій Кличко: Демократичний світ повинен не умиротворяти агресора, а бути сильним і єдиним у своїй позиції

Tool items

Демократичний світ повинен не умиротворяти агресора, а бути сильним і єдиним в своїй позиції. Україні необхідна зброя та посилення економічних санкцій проти росії. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час акції проекту MEAN на підтримку України. У заході, зокрема, взяли участь Апостольський Нунцій в Україні, архієпископ Вісвалдас Кулбокас, депутат Європейського парламенту П’єрфранческо Мажорино, представники європейських організацій.

«Дуже приємно, в цей складний час для України, бачити тут наших надійних партнерів. Зокрема, Апостольського нунція, тих друзів, хто підтримує нашу державу і допомагає їй. Для нас зараз дуже важлива допомога, яку ви нам надаєте. Бо сьогодні Україна бореться не тільки за свою незалежність і свободу. Ми боремося за європейське майбутнє, за мир у всій Європі. Бо плани росії не обмежуються тільки Україною. І так званий «русский мир», який вони прагнуть створити, несе тільки руйнування, смерть і розруху», – сказав Кличко.

Мер Києва зауважив, що українські воїни б’ються героїчно та показали всім, що таке справжня свобода і якою ціною вона здобувається. Український народ протистоїть ворогу, що численно набагато переважає. Протистоїть озброєній до зубів російській армії.

«Нам дуже важливо відчувати вашу підтримку. Допомога Україні потрібна негайно. – Нам потрібна допомога зброєю. Наші союзники мають посилювати економічні санкції проти росії. І закликаю вас, не треба сподіватися на «здоровий глузд» агресора. Ми вже багато разів бачили, чого вартують слова та заяви росії. Демократичний світ повинен не умиротворяти агресора. А бути сильним і єдиним в своїй позиції», – підкреслив Віталій Кличко.

За словами мера Києва, нещодавній візит до України прем’єр-міністра Італії Маріо Драґі продемонстрував солідарність італійського народу з народом України.

«І я вдячний за єдність і підтримку, яку ви демонструєте. Україна вкотре доводить, що є частиною великої європейської родини. І те, що в деяких політичних колах називають «українською кризою» насправді є жахливою війною в центрі Європи. Війною, яка може перекинутися на території будь-якої європейської країни, якщо не зупинити росію тут і зараз. І ми повинні це зробити спільними зусиллями!» – наголосив мер Києва.

Разом з тим, Віталій Кличко ще раз запросив Папу Римського Франциска відвідати Київ. Та особисто подивитися, що відбувається в Україні.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану