Віталій Кличко: Асоціація «Київська агломерація» обговорила питання, які спільно вирішуватимуть міста і селища Київщини

Tool items

На засіданні загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування «Київська агломерація» міські та селищні голови обговорили питання, які потрібно вирішувати спільно, особливо в умовах протистояння російському агресору та для відновлення життя у звільнених від окупантів передмістях столиці. Про це повідомив мер Києва, голова Асоціації міст України та асоціації «Київська агломерація» Віталій Кличко.

У засіданні взяли участь 12 голів міст і селищ Київської області. Всього до Асоціації входять 19 членів.

«Сьогодні дуже важлива ефективна співпраця і взаємодопомога громад «Київської агломерації». Перш за все, у відновленні міст, селищ і сіл, що постраждали від варварських дій окупантів. Їм потрібна техніка і допомога у відновленні зруйнованої інфраструктури, житла, будівництва захисних споруд. Необхідно також налагодити транспортне пасажирське сполучення населених пунктів області зі столицею. Окремий виклик – це підготовка до наступного опалювального сезону. І вирішимо ми ці питання тільки спільно і злагодженими діями», – підкреслив Віталій Кличко.

Голови громад передмість Києва зазначили, що перша допомога – і гуманітарна під час окупації, і у відновленні критичної інфраструктури – надходила від столиці. Так, наприклад, нещодавно вдалося з’єднати водогони Ірпеня і Києва. І з кінця квітня вода в Ірпінь постачається зі столичних водопровідних станцій. І Київ продовжує допомагати містам області, які постраждали від варварства окупантів та зазнали найбільших руйнувань.

«Столична влада готова допомагати всім, чим може, щоб і вирішити проблему нестачі якісної питної води в передмістях, і допомагати технікою, фахівцями для інших відновлювальних робіт, і логістикою – щоб швидше відновити життя в містах біля столиці, що прийняли на себе удар та постраждали від дій російських окупантів. Готові, в межах своїх можливостей, допомагати й інші громади Київщини», –  наголосив Віталій Кличко.

Домовилися голови громад Асоціації «Київська агломерація» і про те, щоб звернутися до європейських партнерів щодо допомоги у відновленні Київщини та столиці України. Зокрема, звернеться Асоціація до європейських фахівців, аби ті допомогли розробити та втілити ефективну логістичну транспортну систему агломерації. А також – реалізувати інші інфраструктурні проекти.

Продовжить «Київська агломерація» співпрацювати в цих напрямках і з Асоціацією міст України та Радою Європи.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін до деяких рішення Київської міської ради
  • Деякі питання призначення керівників та педагогічних працівників закладів освіти в умовах воєнного стану
  • Про затвердження переліку природоохоронних заходів у місті Києві, що фінансуватимуться з Київського міського фонду охорони навколишнього природного середовища у 2022 році
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 1 кварталі Дарницького лісництва комунального підприємства «Дарницьке лісопаркове господарство» у Дарницькому районі міста Києва (463443802)
  • Про надання Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у постійне користування для обслуговування та експлуатації скверу на вул. Лісківській у Деснянському районі міста