Віталій Кличко: 56 дітей з Чернігівщини за сприяння Асоціації міст України вирушили до Європи. АМУ веде переговори з Комітетом регіонів Євросоюзу, щоб відправити 16 тисяч українських дітей до літніх таборів європейських держав

Tool items

56 дітей із Семенівської громади на Чернігівщині за сприяння Асоціації міст України вирушили до Європи. Про це мер Києва, голова АМУ Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі та опублікував відео.

«56 дітей із Семенівської громади на Чернігівщині за сприяння Асоціації міст України вирушили до Європи. Київ надав автобуси для перевезення дітей. Діти вже на території Євросоюзу та прямують до шкільного табору, організованого за сприяння АМУ в одній зі шкіл-пансіонів французького міста Нім», – написав Віталій Кличко.

Він також повідомив, що Асоціація міст України веде переговори з Комітетом регіонів Євросоюзу, щоб відправити 16 тисяч українських дітей, що постраждали від війни в Україні, до літніх таборів європейських держав.

«Я дякую всім партнерам та друзям України за допомогу і підтримку! Вона дуже важлива, особливо в тому, що стосується наших дітей – їх безпеки, здоров’я та життя», – підкреслив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану