Вікторія Муха: Представників туристичного бізнесу Фінляндії знайомлять з туристичними потенціалом Києва

Tool items

Міжнародна конференція «Дні Києва в Гельсинки» проходить у столиці Фінляндії.

Участь у міжнародній конференції приймають заступниця голови Київської міської державної адміністрації Марина Хонда, начальниця Управління туризму та промоцій КМДА Марина Радова, депутати Київської міської ради, члени постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторія Муха, Володимир Андрусишин, Костянтин Богатов та представники туристичного бізнесу.

Під час конференції було презентовано туристичний потенціал Києва для туристичного бізнесу Фінляндії.

За словами депутатки Київської міської ради, голови постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторії Мухи, туристична сфера столиці поступово відновлюється після кризи, спричиненої пандемією Covid-19, про що свідчить туристичний збір, який від початку року приніс вже понад 70 мільйонів гривень надходжень до місцевого бюджету.

«На жаль, у ситуації з пандемією Covid-19 туристична сфера постраждала найбільше. Туристична галузь міста звикає жити та працювати в нових умовах, а також готова приймати туристів відповідно до усіх вимог. Ми прагнемо і надалі розвивати туристичну сферу, оскільки це завжди додаткові надходження до бюджету та збільшення впізнаваності столиці України в світі», – зазначила Вікторія Муха.

Депутатка додала, що під час конференції спільно з провідними асоціаціями туристичної сфери – Всеукраїнською асоціацією гідів, Всеукраїнською асоціацією медичного туризму, Всеукраїнською асоціацію гастрономічного туризму, Всеукраїнською асоціацією в'їзних туроператорів, – було представлено можливості та потенціал, які може надати Київ для туристичного бізнесу Фінляндії.

«Київ є вагомим історичним та культурним осередком, тому місто завжди готове продемонструвати широкий спектр можливостей для дозвілля та відпочинку туристів з Фінляндії, а міська влада спільно з туристичними асоціаціями та громадськістю докладатиме максимум зусиль, щоб зробити перебування туристів комфортним, цікавим та безпечним», – підкреслила Вікторія Муха.

Нагадаємо, Гельсинки (Фінляндія) та Київ (Україна) – міста-побратими, які у 1993 році підписали Меморандум про дружбу та співробітництво. А у 1998 році – Меморандум про поглиблення співробітництва.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про відмову громадянину Марченку Сергію Сергійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку у с. Биківня у Деснянському районі міста Києва (422015852)
  • Про відмову громадянці Данько Ірині Владиславівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва на вул. Закарпатській, 15 у Голосіївському районі міста Києва (533401840)
  • Про відмову громадянину Рукомеді Володимиру Георгійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку у селищі Биківня у Деснянському районі міста Києва (201683671)
  • Про надання ОБ'ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «КЛЕН.» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирного житлового будинку та прибудинкової території на вул. Драгоманова, 14-а у Дарницькому районі міста Києва (536039762)
  • Про відмову громадянину Мосичу Вадиму Андрійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд поблизу вул. Залежної у Голосіївському районі міста Києва (201272884)