Вікторія Муха: Представників туристичного бізнесу Фінляндії знайомлять з туристичними потенціалом Києва

Tool items

Міжнародна конференція «Дні Києва в Гельсинки» проходить у столиці Фінляндії.

Участь у міжнародній конференції приймають заступниця голови Київської міської державної адміністрації Марина Хонда, начальниця Управління туризму та промоцій КМДА Марина Радова, депутати Київської міської ради, члени постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторія Муха, Володимир Андрусишин, Костянтин Богатов та представники туристичного бізнесу.

Під час конференції було презентовано туристичний потенціал Києва для туристичного бізнесу Фінляндії.

За словами депутатки Київської міської ради, голови постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторії Мухи, туристична сфера столиці поступово відновлюється після кризи, спричиненої пандемією Covid-19, про що свідчить туристичний збір, який від початку року приніс вже понад 70 мільйонів гривень надходжень до місцевого бюджету.

«На жаль, у ситуації з пандемією Covid-19 туристична сфера постраждала найбільше. Туристична галузь міста звикає жити та працювати в нових умовах, а також готова приймати туристів відповідно до усіх вимог. Ми прагнемо і надалі розвивати туристичну сферу, оскільки це завжди додаткові надходження до бюджету та збільшення впізнаваності столиці України в світі», – зазначила Вікторія Муха.

Депутатка додала, що під час конференції спільно з провідними асоціаціями туристичної сфери – Всеукраїнською асоціацією гідів, Всеукраїнською асоціацією медичного туризму, Всеукраїнською асоціацію гастрономічного туризму, Всеукраїнською асоціацією в'їзних туроператорів, – було представлено можливості та потенціал, які може надати Київ для туристичного бізнесу Фінляндії.

«Київ є вагомим історичним та культурним осередком, тому місто завжди готове продемонструвати широкий спектр можливостей для дозвілля та відпочинку туристів з Фінляндії, а міська влада спільно з туристичними асоціаціями та громадськістю докладатиме максимум зусиль, щоб зробити перебування туристів комфортним, цікавим та безпечним», – підкреслила Вікторія Муха.

Нагадаємо, Гельсинки (Фінляндія) та Київ (Україна) – міста-побратими, які у 1993 році підписали Меморандум про дружбу та співробітництво. А у 1998 році – Меморандум про поглиблення співробітництва.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Тарана С. В.
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4550/4591 «Про Порядок використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців в умовах воєнного стану» щодо удосконалення процедури надання грошової матеріальної
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до Міської цільової програми забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на 2022 - 2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 14 липня 2022 року № 4889/4930
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПЛАНТУМ» земельної ділянки в оренду для експлуатації, обслуговування та реконструкції будівлі кафе-магазину на вул. Архітектора Вербицького, 36 літ. Б у Дарницькому районі міста Києва (416392104)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РЕНТ-КОМПАНІ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправної станції на вул. Набережно-Луговій, 8 у Подільському районі міста Києва (485395108)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000:85:316:0019), яка перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Києва в особі Київської міської ради для будівництва, обслуговування та експлуатації сервісно-складського комплексу за адресою вул.
  • Про зміну типу та найменування деяких закладів освіти Дарницького району міста Києва
  • Про створення тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки обґрунтованості та відповідності природоохоронному законодавству клопотань Благодійної організації «Благодійний фонд Дніпровського району м. Києва «Київський еколого-культурний центр» щодо організації територій та об'єктів природно-заповідного фонду