Вікторія Муха: Міська влада укріплює міжнародні культурні зв'язки

Tool items

У Києві цьогоріч відбудуться великі культурні заходи з метою розвитку мистецької діяльності та укріплення міжнародних культурних зв'язків.

Про це повідомила депутатка Київської міської ради, голова постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій Вікторія Муха, відповідаючи на запитання від мешканців.

За словами депутатки, минулого року під час візиту київської делегації до міста Лейпциг було напрацьовано ідеї щодо святкування Днів Лейпцига у Києві задля посилення співпраці між культурними інституціями двох міст. Цьогоріч у столиці з нагоди 60-річчя дружніх відносин між містами заплановано проведення низки культурних подій, однією з основних локацій у рамках святкування Днів Лейпцига у столиці стане кінотеатр «Лейпциг». Також з нагоди відзначення 50-річчя дружніх відносин між містами-побратимами Києвом та Кіото у двох містах у поточному році мають відбутись виступи вихованців балетних студій, науково-практичні конференції щодо збереження та охорони культурної спадщини та інші мистецькі заходи.

«Водночас у Києві відбудеться низка заходів з нагоди вшанування українських видатних діячів культури. Київський міський голова Віталій Кличко підписав Меморандум між Київською міською радою та Всеукраїнським громадським оргкомітетом із відзначення 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди. Задля вшанування пам’яті та популяризації творчості великого українського філософа та гуманіста у столиці відбудуться близько 20 подій. Також 100-річчя відзначатиме один із найстаріших музеїв столиці – Національний музей «Київська Картинна Галерея», де протягом року будуть проходити унікальні мистецькі заходи», – зазначила Вікторія Муха.

Депутатка наголосила, що міська влада сприяє розвитку багатьох напрямів сфери культури, адже місто Київ має підтримувати статус культурного осередку країни.

«Цьогоріч сподіваємось, що пандемія, спричинена Covid-19, не завадить проведенню Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість», фестивалю «Atlas Weekend», всеукраїнського фестивалю розвитку мотоциклетної культури «MotoOpenFest», а також багатьох інших не менш цікавих фестивалів та подій. Водночас у 2022 році прагнемо повернути на мапу культурних подій Києва фестиваль сучасного мистецтва «ГогольFest». У Києві функціонують понад 70 муніципальних закладів культури – кияни та гості міста протягом року зможуть відвідати низку театральних прем'єр, мистецьких виставок та велику кількість різноманітних культурних та творчих проєктів», – додала Вікторія Муха.

На офіційному каналі Київської міської ради у YouTube вже опубліковані повні відповіді Вікторії Мухи на запитання щодо захисту пам'яток архітектури від знищення, туристичної дестинації столиці, напрямів роботи постійної комісії з питань культури, туризму та суспільних комунікацій, а також облаштування зелених зон у Святошинському районі.

З відповідями на запитання можна ознайомитись за посиланням.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 "Про Регламент Київської міської ради"
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про виплату громадянці Середі Надії Володимирівні одноразової матеріальної допомоги за належну для одержання земельну ділянку
  • Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення «Квартальний комітет «Село Троєщина» у Деснянському районі міста Києва
  • Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення „Квартальний комітет „Оновлені Милославичі” у Деснянському районі міста Києва
  • Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення „Квартальний комітет „Вигурівщина” у Деснянському районі міста Києва