Вікторія Муха: Кінотеатр «Молодіжний» у Святошинському районі повернуто у власність міста

Tool items

Кінотеатр «Молодіжний» у Святошинському районі Києва повернуто у власність міста. Він розташований у мікрорайоні Новобіличі на вулиці Рубежівській, 7, та перебуває на балансі комунального підприємства «Київкінофільм».

Депутатка Київської міської ради, голова постійної комісії з питань культури, туризму та інформаційної політики Вікторія Муха ініціювала повернення будівлі до власності територіальної громади міста ще у липні 2017 році. Депутатка звернулась до прокуратури міста Києва з клопотанням про проведення перевірки та ініціювання досудового розслідування щодо факту незаконного заволодіння будівлею кінотеатру «Молодіжний». Після підтвердження цих фактів у листопаді 2017 року прокуратура міста Києва подала позов до Святошинського районного суду столиці про витребування будівлі кінотеатру у комунальну власність міста.

«Боротьба за кінотеатр «Молодіжний» тривала з 2017 року. Нам вдалося з’ясувати, що внаслідок незаконних дій у 2014 році право власності на приміщення кінотеатру, площею 233 кв. м., перейшло до фізичної особи. Попри те, що жодного рішення про відчуження вказаної будівлі міською владою не приймалось. Кінотеатр ще у 2000 році було виключено з переліку об’єктів, які підлягають приватизації. Нарешті, після чотирирічної судової тягинини Святошинським районним судом скасовано незаконне відчуження з комунальної власності кінотеатру «Молодіжний». Після передачі кінотеатру до комунальної власності, ми матимемо можливість розпоряджатись повернутим майном відповідно до інтересів територіальної громади, та забезпечити його ефективне використання» – зазначила Вікторія Муха.

Депутатка додала, що прояви протизаконних дій та зазіхання на власність територіальної громади є неприпустимими, і міська влада зробить все можливе, щоб відновити справедливість та повернути громаді Києва її майно, відстоювати її інтереси та повертати до комунальної власності незаконно відчужені об'єкти.

Довідка. Кінотеатр «Молодіжний» було побудовано у 1958 році. Приміщення кінотеатру належить до комунальної власності міста та перебуває на балансі комунального підприємства «Київкінофільм». Але у 2014 році право власності будівлю було зареєстровано за фізичною особою на підставі сфальсифікованого свідоцтва про право власності. У подальшому будівлю перепродали. У 2017 році особу було встановлено та порушено кримінальну справу щодо незаконного заволодіння об’єктом комунальної власності.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 "Про Регламент Київської міської ради"
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЮ ТРАНСПОРТУ земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти на вул. Машиністівській, 1-Б у Дніпровському районі міста Києва (617263926)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТІЛ ПРОЦЕСІНГ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування комплексу будівель і споруд виробничої бази спеціалізованого управління механізації на вул. Пост-Волинській, 9 у Солом'янському районі міста Києва (244639737)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «АВТОБАНСЕРВІС» договору оренди земельної ділянки від 04 квітня 2017 року № 252 (320548838)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «РІАЛ ІСТЕЙТ Ф.К.А.У.» договору оренди земельної ділянки від 28 квітня 2012 року № 78-6-00682 (497052403)
  • Про надання ОКРЕМІЙ КОМЕНДАТУРІ ОХОРОНИ І ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1498) земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівель та споруд представництва Адміністрації Державної прикордонної служби України для приймання іноземних делегацій на вул. Вишгородській, 83-а в